www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA arrow DLA TURYSTY
poniedziałek, 30 listopad 2020
 
 
DLA TURYSTY
10 MAGICZNYCH MIEJSC KOCIEWIA.OGRÓD BOTANICZNY ARBORETUM WIRTY, E-BOOK [32744 odwiedzin] Drukuj E-mail
niedziela, 05 marzec 2017
Najwięcej odwiedzin na ok. 1940 materiałów na stronie gminy Zblewo ma tekst o Wirtach (26730 - 13.03.2016 r., dla porównania 22354 - 1.06.2015r.), który nieznacznie prześcignął materiał o bobrach. Przeciętnie materiały w gminie Zblewo mają 2,5 tys. odwiedzin.

WSTĘP. Niewiele zostało w Polsce miejsc takich, jak Arboretum w Wirtach. Jego początki datują się na lata siedemdziesiąte i osiemdziesiąte XIX w. Wysadzono wtedy pierwsze obce gatunki drzew, co było związane z próbami wprowadzania do lasów europejskich drzew szybko rosnących z innych części świata, głównie Ameryki Północnej...
Czytaj całość...
 
BAZA TURYSTYCZNA GMINY ZBLEWO. Noclegi Drukuj E-mail
czwartek, 26 maj 2016
Wykaz miejsc noclegowych wraz z kwaterami agroturystycznymi na terenie gminy Zblewo - linki

Wykaz miejsc noclegowych wraz z kwaterami agroturystycznymi na terenie gminy Zblewo - linki
Czytaj całość...
 
AGROTURYSTYKA. Noclegi Pod Dębami - Bytonia. Informacje, zdjęcia, linki Drukuj E-mail
środa, 18 maj 2016

AGROTURYSTYKA. Noclegi Pod Dębami - Bytonia

 

Czytaj całość...
 
Dworek Tucholski zaprasza. Pokoje, apartamenty, restauracja Grota Solna, basen, kort itp. Drukuj E-mail
poniedziałek, 16 maj 2016
Dworek Tucholski w ZblewieZapraszamy Państwa do odwiedzenia jednego z najpiękniejszych miejsc na Kociewiu. Położony nieopodal borzechowskich jezior Dworek Tucholski jest wspaniałym miejscem do organizacji szkoleń, konferencji, imprez okolicznościowych, wesel, jak i wspaniałego wypoczynku.

Dworek Tucholski w Zblewie

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia jednego z najpiękniejszych miejsc na Kociewiu. Położony nieopodal borzechowskich jezior Dworek Tucholski jest wspaniałym miejscem do organizacji szkoleń, konferencji, imprez okolicznościowych, wesel, jak i wspaniałego wypoczynku.Czytaj całość...
 
Wirtualny spacer po najciekawszych miejscach w gminie Zblewo (kwatery agroturystyczne itp.) Drukuj E-mail
niedziela, 08 maj 2016

Na przykładzie  kwatery agroturystyczne w Radziejewie... Urządzenie kwatery agroturystycznej nie jest wcale takie proste. Na sukces składa się wiele czynników. Wbrew pozorom Polacy i obcokrajowcy wcale nie szukają na wsi gospodarstw wiejskich, a ekskluzywnych pensjonatów z szerokim wachlarzem nieraz oryginalnych propozycji służących aktywnemu wypoczynkowi. No, o czym zapominamy, lubiących towarzystwo gościnnych właścicieli.

RADZIEJEWO. Już dawno prysł mit, że urządzenie kwatery agroturystycznej to prosta sprawa. Że wystarczy mieć gospodarstwo, kilka krówek, kosę - żeby goście mogli spróbować, jak to się kiedyś pracowało, no i porządną kuchnię ze swojskimi wyrobami. Nic z tych rzeczy!

Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 9 z 14
 
Top! Top!