www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA
środa, 23 wrzesień 2020
 
 
O Puchar Wójta. Strażacy sprawili niespodziankę Drukuj E-mail
niedziela, 23 marzec 2014
Niektórzy mówią, że sport dzieli się na piłkę nożną i resztę (za wyjątkiem USA – Amerykanie widocznie są inni...). W gminie Zblewo taki podział sportu idealnie się zgadza. Tu z wielkim zapałem kopią piłkę nie tylko w klubowych drużynach, ale i w innych zespołach i w różnym wieku. Liczy się satysfakcja z gry, no i oczywiście z wyniku. Tak też było podczas sobotniego Turnieju o Puchar Wójta Gminy Zblewo. Walczyły drużyny: Kamcar, Megatransport, Urząd Gminy, Meble Begier, Old Boys i Straż. Poziom rozgrywek był całkiem niezły. Widać, że wszyscy uczyli się regularnie piłkarskiego rzemiosła.


W I grupie padły wyniki: Kamcar – Megatransport 0:1 (Szczepiński), Kamcar – Meble Begier – 0:3 (Roliński – 2, Begier – 1), Megatransport – Begier Meble – 2:2 (Zwoliński, Górka – Roliński, Kreft), Straż – Megatransport 1:1 (Tomana - Szczepiński); po rzutach karnych 3:2 dla Straży.

W II grupie padły wyniki: Urząd Gminy – Old Boye – 1:1 (Gila - Dzienniak); Urząd Gminy – Straż – 0:2 (Tomana, Reszczyński), Straż – Old Boye – 0:0, Kamcar – Urząd – 2:2 (Begier, Szycman – Kubik – 2); po rzutach karnych wgrał Kamcar.

W półfinale Old Boye wygrali z Meble Begier 1:0, a Straż pokonała w karnych Magatransport.

W finale Straż wygrała z Old Boyami w karnych 2:1 (co było chyba niespodzianką), a trzecie miejsce zajęła drużyna Meble Begier, pokonując Megatransport (Roliński 2 – Górka 1).

Ostateczna kolejność miejsc: I. Straż, II. Old Boys, III. Meble Begier, IV. Megatransport, V. Kamcar, VI. Urząd.

Po zawodach wójt Krzysztof Trawicki i wicewójt Artur Herold wręczyli szefom zespołów puchary i dyplomy. Statuetkę dla najlepszego piłkarza otrzymał Cezary Roliński, a dla najlepszego bramkarza Przemek Faleński (bronił rewelacyjnie).

Zdjęcia Tadeusz Majewski


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
wstecz   dalej »
 
Top! Top!