www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA
sobota, 23 styczeń 2021
 
 
KLESZCZEWO KOŚCIERSKIE. Wyróżnienie Marszałka Województwa Pomorskiego dla Mariki Mindziul Drukuj E-mail
wtorek, 06 styczeń 2015


W środę 17.12.2014r. w gmachu Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku odbyła się uroczystość, podczas której wyróżnienie Marice Mindziul wręczył Marszałek Województwa Pomorskiego.


W trakcie konferencji przyznane zostały wyróżnienia stypendystom roku szkolnego 2013/2014, którzy przy wsparciu szkoły, nauczyciela - opiekuna i rodziców osiągnęli wysokie wyniki w nauce oraz wykazali się największymi osiągnięciami w zakresie nauk matematyczno-przyrodniczych i technicznych.

Podczas konferencji, organizowanej w ramach projektu „Pomorskie – dobry kurs na edukację. Program pomocy stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych z obszaru województwa pomorskiego", najzdolniejsi stypendyści roku szkolnego 2013/2014 otrzymali wyróżnienia z rąk Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka.
Konferencja organizowana jest przez Departament Edukacji i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego. Projekt „Program pomocy stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych z obszaru województwa pomorskiego" jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego – Poddziałanie 9.1.3 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013.
 
 A. Glich
 
wstecz   dalej »
 
Top! Top!