www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA
wtorek, 22 wrzesień 2020
 
 
WOŚP BYTONIA. W tym roku pobiliśmy rekord Drukuj E-mail
piątek, 16 styczeń 2015


Po raz 12 Zespół Szkół Publicznych w Bytoni „grał” z wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Jak co roku nie zawiedli nas przyjaciele szkoły, rodzice i uczniowie.

Od wczesnych godzin rannych grupa 10 wolontariuszy zbierała pieniądze do puszek. O godz. 17.00 muzyka zawitała do naszej szkoły. Nasze granie rozpoczęliśmy koncertem kolęd i pastorałek w wykonaniu zespołu Smile. Mimo niesprzyjającej aury ludzie na których zawsze możemy liczyć zdecydowali się spędzić z nami niedzielne popołudnie przy smacznym cieście i pachnącej kawie.
Dużym zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa. Główną nagrodą w loterii był piękny rower ufundowany przez Państwa Wildman. Szczęśliwym zwycięzcą Wielkiej Loterii została Julia Zimnak, uczennica naszej szkoły.


Stałym punktem naszej imprezy jest licytacja wyjątkowych przedmiotów. W tym roku licytowaliśmy między innymi tort od dyrektora szkoły, voucher w SPA dla dwóch osób w Twardym Dole, stroje sportowe od zawodników Polfarmy, koszulki i kubki WOŚP, oraz łabędzia wykonanego techniką origami. Miłym zaskoczeniem dla nas było to, że Pani Basia Begier po raz kolejny wystawiła na licytację krawat kupiony w ubiegłym roku i ponownie wygrała licytację. Gratulujemy!


Uczniowie naszej szkoły i absolwenci wykazali się talentami, dużą przedsiębiorczością i kreatywnością organizując loterię, punkt malowania twarzy, stoisko z popcornem i balonami, Kawiarenka to również w dużej mierze zasługa naszych uczennic i pani Hanny Herman.


W tym roku pobiliśmy kolejny rekord zbierając na Wielka Orkiestrę Świątecznej Pomocy kwotę 4763,59 i 20,5 euro.


Sponsorami i przyjaciółmi 23 finału WOŚP byli:
Justyna i Ireneusz Wildman, SPA „Leśna Oaza” w Twardym Dole, Krystyna Engler, Tomasz Damaszk, Restauracja „K2” w Borzechowie, Bar „Szofera” w Zblewie,Kwiaciarnia ,,Flora” w Zblewie, Hanna Herman, Anna i Paweł Somerfeld

Serdeczne podziękowania należą się uczniom ZSP w Bytoni ich rodzicom. Cieszymy się, że coroczna impreza przyciąga tak wielu przyjaciół. Wielu z nich „gra” z nami od początku. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że po raz dwunasty WOŚP zagrała w Bytoni.


Katarzyna Stencel,
Justyna Mokwa


Fot. Tadeusz Majewski

 
wstecz   dalej »
 
Top! Top!