www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA
piątek, 07 sierpień 2020
 
 
KS METEOR PINCZYN – BAL SPORTOWCA Drukuj E-mail
czwartek, 29 styczeń 2015


Zabawę karnawałową może zorganizować każdy. Czemu nie? Jednak, kiedy robi to klub sportowy, wiemy, że zyski z takiej zabawy pójdą właśnie na rozwój rodzimego klubu i tym chętniej goście zjawiają się na tego typu imprezach.

Tak musiało się stać i tym razem w Pinczynie, gdzie Klub Sportowy METEOR Pinczyn, a dokładniej rodzice zawodników drużyn juniorskich postanowili zorganizować bal, a cały dochód uzyskany podczas zabawy przeznaczyć na zakup sprzętu sportowego dla drużyn juniorskich. Zabawa odbyła się w w Wiejskim Domu Kultury w Pinczynie w sobotę 24 stycznia 2015 r.

Frekwencja dopisała, do tańca przygrywał DJ BLAGGIO. Na balu oprócz szampańskiej zabawy odbyła się loteria fantowa (cieszyła się tak dużym zainteresowaniem wśród gości, rodziców i wszystkich sympatyków sportu, że organizatorom zabrakło losów). Nagrodami były gadżety balowe, piłka nożna, radio w stylu retro oraz obraz olejny. Organizatorzy zadbali również o niespodzianki: odbył się taniec czekoladowy oraz można było wykupić specjalny taniec z Panią Prezes.

Zabawa trwała do wczesnych godzin rannych, a wśród uczestników panowała gorąca i radosna atmosfera.

Zarząd Klubu serdecznie dziękuje naszym sponsorom, sympatykom sportu w Pinczynie i wszystkim, którzy przybyli na nasz bal i jednocześnie już dziś zaprasza na następną edycję. Szczególne podziękowania należą się głównym organizatorom balu: Iwonie i Rafałowi Bernackim, Adzie i Sławomirowi Szachta, Jadwidze i Dawidowi Urmańskim, Małgorzacie i Mirosławowi Zgoda, Teresie Modrzejewskiej, Joannie Galikowskiej oraz rodzicom, którzy przygotowali słodki poczęstunek.


 
wstecz   dalej »
 
Top! Top!