www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA
czwartek, 02 kwiecień 2020
 
 
HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY ZBLEWO Drukuj E-mail
poniedziałek, 09 luty 2015


W sobotę 31 stycznia 2015 r. w sali gimnastycznej w Kleszczewie odbył się halowy turniej piłki nożnej o puchar Wójta Gminy Zblewo. Turniej ten przeznaczony był tylko dla mieszkańców Gminy Zblewo.

Uczestniczyło w nim 8 zespołów podzielonych na dwie grupy A i B. W grupie A rywalizowały drużyny: Orzeł Radziejewo, Meteor Pinczyn, Sokół Zblewo oraz Old Boys Zblewo. W grupie B grały: LZS Bytonia, Sparta Kleszczewo, Sławek Borzechowo oraz Zarex Bytonia.

Grano każdy z każdym w grupie i po meczach eliminacyjnych grano finały.


Tabele po meczach eliminacyjnych

Grupa A

1 - Sokół Zblewo - 9 pkt


2 - Meteor Pinczyn - 6 pkt

3 - Old Boys - 4 pkt 

4 - Orzeł Radziejewo - 0 pkt

Grupa B

1- Sparta Kleszczewo - 7 pkt

2 - Sławek Borzechowo - 4 pkt

3 - Zarex Bytonia - 3 pkt

4 - LZS Bytonia - 3 pkt


W meczach finałowych grano w następujący sposób: czwarty zespół z grupy A grał z czwartym zespołem z grupy B, trzeci zespół z grupy A grał z trzecim z grupy B itd. Z powodu kontuzji i do dalszych gier nie przystąpiły zespoły Old Boys oraz Zarexu Bytonia, więc o miejsca V – VI grały drużyny Orła Radziejewa oraz LZS Bytonia.

Po ciekawym meczu zwyciężyła drużyna z Bytoni 5-2. W meczu o III miejsce grały drużyny z Pinczyna i Borzechowa. I tu także nie obyło się bez woli walki i ducha fair play. Ostatecznie wygrała drużyna Meteor Pinczyn 2-1 i zdobyła III miejsce.

W finale spotkały się najlepsze drużyny tego turnieju: Sokół Zblewo oraz Sparta Kleszczewo. Po regulaminowym czasie był remis 1-1, więc zarządzono rzuty karne i w nich lepszy był Sokół Zblewo. Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe puchary, natomiast zespoły z miejsc I – III medale.

Królem strzelców został Wiesław Bielang, najlepszym bramkarzem Remigiusz Litkowski, natomiast najwszechstronniejszym zawodnikiem wybrany został Dawid Wesołowski.

Turniej ten odbył się dzięki wsparciu Wójta Gminy Zblewo Artura Herold i tu składam serdeczne podziękowania. Również dziękuję panu Leszkowi Burczykowi, który uświetnił uroczystość zakończenia turnieju. Wszyscy mamy nadzieję, że następny taki turniej odbędzie się budowanej hali w Zblewie.

Tabela

I miejsce Sokół Zblewo

II miejsce Sparta Kleszczewo

III miejsce Meteor Pinczyn

IV miejsce Sławek BorzechowoZawody zorganizował Maciej Kubik


 
wstecz   dalej »
 
Top! Top!