www.mamboteam.com
 
piątek, 04 grudzień 2020
 
 
Wakacje z GOK-iem, czyli jak miło spędzić czas w Zblewie Drukuj E-mail
sobota, 15 sierpień 2015
„Wszystko co dobre, szybko się kończy”, i tak też jest z wakacjami. Wydaje się, że dopiero się zaczęły, a tu już za parę dni koniec letniej przygody. Przez prawie cały okres wakacji (poza jednym tygodniem) w Gminnym Ośrodku Kultury im. M. Hillar w Zblewie od poniedziałku do piątku w godz.  11 - 14 odbywały się różne zajęcia dla dzieci i młodzieży. Dodatkowo w każdy poniedziałek i czwartek w godzinach popołudniowych (od 16 do 18 ) odbywały się „Wesołe zajęcie ruchowe” prowadzone przez grupę imprezową Forty Degrees Krzysztof Gdaniec.

„Wszystko co dobre, szybko się kończy”, i tak też jest z wakacjami. Wydaje się, że dopiero się zaczęły, a tu już za parę dni koniec letniej przygody. Przez prawie cały okres wakacji (poza jednym tygodniem) w Gminnym Ośrodku Kultury im. M. Hillar w Zblewie od poniedziałku do piątku w godz.  11 - 14 odbywały się różne zajęcia dla dzieci i młodzieży.

Dodatkowo w każdy poniedziałek i czwartek w godzinach popołudniowych (od 16 do 18 ) odbywały się „Wesołe zajęcie ruchowe” prowadzone przez grupę imprezową Forty Degrees Krzysztof Gdaniec.

Dzięki Marianowi Opatowskiemu dzieci miały możliwość poznania wielu ciekawych form zabaw plastycznych. I tak: malowały gipsowe odlewy, lepiły z masy solnej figurki, m.in. zwierzątka, robiły stroiki z wcześniej pomalowanych figurek. Z kolorowej włóczki tworzyły zabawne laleczki, a z krepy powstawały różnego gatunku kwiatki. Dzieciaczki wyklejały także zbożem napis „Wakacje z GOK-iem”. Przez cały czas trwania tych zajęć dzieci z zapałem i radością bawiły się w małych artystów.

Poza zajęciami plastycznym odbywały się też inne zajęcia. Bywało, że graliśmy w bingo czy też oglądaliśmy bajki. Jednak ulubioną zabawą dzieci była gra w dwa ognie (przez nas nazywana zbijakiem) i karaoke. Bawiliśmy się również w wesołe zabawy integracyjne (np. zgadnij kto to, magiczne pudełko, stonoga, cztery kąty).

Byliśmy także na wycieczce w Paku rozrywki „Nowa Holandia” w Elblągu, gdzie główną atrakcją był lew gigant, czyli wielka dmuchana zjeżdżalnia. Poza tym zwiedziliśmy mini zoo, wyspę potworów i płynęliśmy tramwajem wodnym. Humory i pogoda dopisały.

Przed nami jeszcze pożegnanie wakacji, czyli wspólna dyskoteka w poniedziałek 31 lipca  w godz. od 11 - 14 na placu przed GOK-iem w Zblewie prowadzona przez DJ MAX-a, na którą już dzisiaj serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież.

Dodatkowo w GOK-u znajduje się mini wystawa prac plastycznych wykonanych podczas zajęć z panem Opatowskim. Dzieła naszych milusińskich można oglądać od poniedziałku do piątku w godz. od 8 do 20. Serdecznie zapraszamy!

Wszystkim dzieciom życzymy powodzenia w szkole, samych piątek i szóstek.
A oto wypowiedzi dzieci na temat „Wakacji z GOKiem”:

Tatiana (7 l.): Bajki oglądałam, malowałam, gipsy robiłam, kleiłam.
Wiktor (10 l.): Śpiewaliśmy karaoke, graliśmy w zbijaka, malowaliśmy z panem Marianem, żartowaliśmy z panem Marianem „
Kaja (12 l.): W te wakacje byliśmy w Elblągu w parku rozrywki „ Nowa Holandia”, bardzo mi się tam podobało. Podobało mi się, jak puszczaliśmy bańki mydlane. Rzeźbiliśmy z masy solnej. Wakacje z GOK-iem to bardzo mile spędzany wakacyjny czas.
Oliwia (12 l.): Wakacje z GOK-iem bardzo mi się podobały. Mieliśmy wiele atrakcji. Najbardziej podobały mi się zajęcia z panem Marianem. Potem najfajniejsze było karaoke i oglądanie filmu. A po zajęciach były zajęcia ruchowe.
Iiliana (9 l.): Zajęcia z GOK-iem są fajne. Gramy w zbijaka, bawimy się w różne zabawy. Z panem Marianem robimy różne rzeczy. Malujemy, oglądamy filmy, są wycieczki i jest karaoke.
Piotr (10 l.): Podobał mi się zbijak, podobały mi się zajęcia z panem Marianem.
Kacper (12 l.): „W wakacje podobał mi się zbijak. Podobała mi się gra w piłkę nożną.
Oskar (12 lat): W wakacje podobało mi się zabawy, oglądanie różnych bajek i również filmy. Robienie ręcznych prac z panem Marianem było piękne.
Wiktor (9 l.): W teatrzyku podobało mi się, jak kogut krzyczał. Jeszcze podobało mi się jak tańczyliśmy.
Paulina (10 l.): W GOKu na wakacjach robiłam zajęcia z panem Marianem. W wakacje z GOK-iem lubię śpiewać i rysować.
Dominik (14 l.): W GOK-u graliśmy w zbijaka. Robiliśmy różne rzeczy plastyczne, byliśmy w Elblągu.
Marta (10 l.): Podobało mi się karaoke. Podobały mi się prace plastyczne z panem Marianem.
Maja (10 l.): Na zajęciach w GOK-u mamy zajęcia plastyczne, które prowadzi pan Marian. Mamy dużo zabaw. One również mi się podobają. Te zabawy prowadzą pani Agnieszka i pani Alina.

 
wstecz   dalej »
 
Top! Top!