www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA arrow DLA MIESZKAŃCA arrow Przebudowa drogi w Kleszczewie Kościerskim. Pan Henryk z dumą mówi o osiedlu
środa, 30 wrzesień 2020
 
 
Przebudowa drogi w Kleszczewie Kościerskim. Pan Henryk z dumą mówi o osiedlu Drukuj E-mail
sobota, 19 wrzesień 2015
INWESTYCJE. Sporo już wykonano w Kleszczewie Kościerskim. Przypomnijmy, że realizowane jest tu zadanie pn.: „Przebudowa drogi osiedlowej w zakresie wymiany nawierzchni z istniejących płyt drogowych typu MON na nawierzchnię z płyt drogowych ażurowych typu JOMB wraz z kostką brukową”. Na pierwszym zdjęciu stoi mieszkaniec Kleszczewa Kościerskiego, pan Henryk. Z satysfakcją mówi, że ich osiedle jest ładne w porównaniu z wieloma osiedlami popegeerowskimi. A dzięki przebudowie drogi będzie jeszcze ładniejsze.

INWESTYCJE. Sporo już wykonano w Kleszczewie Kościerskim. Przypomnijmy, że realizowane jest tu zadanie pn.:
„Przebudowa drogi osiedlowej w zakresie wymiany nawierzchni z istniejących płyt drogowych typu MON na nawierzchnię z płyt drogowych ażurowych typu JOMB wraz z kostką brukową”. Na pierwszym zdjęciu stoi mieszkaniec Kleszczewa Kościerskiego, pan Henryk. Z satysfakcją mówi, że ich osiedle jest ładne w porównaniu z wieloma osiedlami popegeerowskimi. A dzięki przebudowie drogi będzie jeszcze ładniejsze.


To oczywiście jeszcze nie Kleszczewo Kościerskie. To droga Pinczyn - Semlin, którą jechaliśmy do Kleszczewa. Zarejestrowaliśmy prace przy naprawie jej poboczy (szosa jest zbyt wąska i mijające się auta na nie zjeżdżają).A to już osiedle w Kleszczewie Kościerskim
 
wstecz   dalej »
 
Top! Top!