www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA
wtorek, 22 wrzesień 2020
 
 
INWESTYCJE. Budowa kolejnego odcinka ul. Północnej w Zblewie - 24.09.2015 Drukuj E-mail
czwartek, 24 wrzesień 2015
Trwają roboty związane z budową kolejnego etapu ulicy Północnej w Zblewie. Przekazanie placu budowy odbyło się 20.08.2015 r.  Odcinek budowanej ulicy ma ok. 220. Jego budowę rozpoczęto od skrzyżowania z ul. Kasztanową w stronę ul. Chojnickiej. Jezdnia będzie utwardzona na szerokości 6 m kostką brukową betonową o grubości 8 cm, ograniczoną po obu stronach krawężnikami na ławie betonowej.

Trwają roboty związane z budową kolejnego etapu ulicy Północnej w Zblewie. Przekazanie placu budowy odbyło się 20.08.2015 r.  Odcinek budowanej ulicy ma ok. 220.
Jego budowę rozpoczęto od skrzyżowania z ul. Kasztanową w stronę ul. Chojnickiej. Jezdnia będzie utwardzona na szerokości 6 m kostką brukową betonową o grubości 8 cm, ograniczoną po obu stronach krawężnikami na ławie betonowej.


- Wreszcie się doczekaliśmy.  Na osiedlu budowano i utwardzano ulice, a o nas zapomniano - 
mówią mieszkańcy domów stojących przy tym odcinku. - Najgorzej było po ulewach. Od razu robiło się trudne do przejścia błoto.
Przy okazji tej inwestycji mieszkańcy realizują także swoje, żeby z ulicy o nowej nawierzchni były ładne wjazdy na ich podwórza.
Fot. Tadeusz Majewski      


 
wstecz   dalej »
 
Top! Top!