www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA
wtorek, 27 październik 2020
 
 
Z METEORA PINCZYN DO REPREZENTACJI POLSKI U-15 Drukuj E-mail
czwartek, 01 październik 2015
Mieszkaniec Pinczyna Marcin Wiśniewski otrzymał powołanie na zgrupowanie selekcyjne reprezentacji Polski do lat 15 w Gutowie Małym w dniach 21-25 września. Zawodnik ten zaczynał treningi w 2009 roku w wieku 8 lat w METEORZE Pinczyn u trenera Mirosława Urbana. Po trzech latach szkolenia przeszedł do KP Starogard Gdanski. Wiosną został definitywnie transferowany do Lechii Gdańsk, z którą zdobył w sierpniu wicemistrzostwo Polski. Jest to pierwszy sportowiec w historii naszej gminy, który otrzymał powołanie do młodzieżowej reprezentacji Polski. Gratulacje i życzymy samych sukcesów! Mieszkaniec Pinczyna Marcin Wiśniewski otrzymał powołanie na zgrupowanie selekcyjne reprezentacji Polski do lat 15 w Gutowie Małym w dniach 21-25 września. Zawodnik ten zaczynał treningi w 2009 roku w wieku 8 lat w METEORZE Pinczyn u trenera Mirosława Urbana.
Po trzech latach szkolenia przeszedł do KP Starogard Gdanski. Wiosną został definitywnie transferowany do Lechii Gdańsk, z którą zdobył w sierpniu wicemistrzostwo Polski. Jest to pierwszy sportowiec w historii naszej gminy, który otrzymał powołanie do młodzieżowej reprezentacji Polski. Gratulacje i życzymy samych sukcesów!


https://www.laczynaspilka.pl/reprezentacja/reprezentacje-mlodziezowe/reprezentacja-mlodziezowa-u-15/u-15-powolania-na-zgrupowanie-selekcyjne1
http://www.lechia.pl/news,5635-wyjatkowe-transfery-do-lechii.html
 
wstecz   dalej »
 
Top! Top!