www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA arrow DLA MIESZKAŃCA arrow Julia najlepsza w wojewódzkim konkursie piosenki!
sobota, 15 sierpień 2020
 
 
Julia najlepsza w wojewódzkim konkursie piosenki! Drukuj E-mail
czwartek, 26 listopad 2015


Uczennica Publicznego Gimnazjum w Pinczynie zajęła I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Patriotycznej!

Dnia 6 listopada 2015 r. w Gdańsku odbył się kuratoryjny XII Wojewódzki Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej. Nasz powiat, gminę oraz szkołę reprezentowała uczennica klasy IIa Publicznego Gimnazjum w Pinczynie Julia Kubik. Wśród kilkunastu wykonawców zaprezentowała dwa utwory: „Szary mundur” oraz „Tyle nadziei, tyle młodości”.


Julia, śpiewając i grając jedną piosenkę na gitarze, a drugą na pianinie, z akompaniamentem akordeonu, na którym grał p. Wojciech Gdaniec, zajęła I miejsce. W konkursie, stojącym na wysokim poziomie artystycznym, rokrocznie uczestniczy wielu uczestników.

Julia jest absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej w Starogardzie Gd, którą skończyła z wyróżnieniem. Aktualnie uczęszcza na zajęcia ze śpiewu i gry na gitarze do Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gd.

Inne osiągnięcia Julii w roku 2015:
1. I miejsce w Wojewódzkim Konkursie „Festiwal Muzyki Filmowej” – 29 stycznia 2015 r. w Tczewie (na zdjęciu niżej)

2. Wyróżnienie w kat. Poezja śpiewana w XIV Wojewódzkim Przeglądzie Amatorskich Zespołów Teatralnych Szkół Gimnazjalnych „GIMNAZJALNA MASKA” – 19 marca 2105 r. w Starogardzie Gd.
3. I miejsce w kat. Śpiew Gimnazjum w finale XXXIII konkursu „Recytujemy Prozę i Poezję Kociewską” im. Antoniego Górskiego – 16 kwietnia 2015 r. w SCK w Starogardzie Gdańskim (na czołówkowym zdjęciu - eliminacje rejonowe)
4. Wyróżnienie w konkursie wojewódzkim „Starogardzkie Spotkania Kameralne” w duecie z trębaczem 26 marca 2015 r. w Szkole Muzycznej I stopnia im. Witolda Lutosławskiego w Starogardzie Gd.
Gratulujemy!
 
wstecz   dalej »
 
Top! Top!