www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA
czwartek, 06 sierpień 2020
 
 
Kleszczewo Kościerskie. Sportowy "przekładaniec" - wrzesień, październik, listopad Drukuj E-mail
wtorek, 08 grudzień 2015


Sprawozdanie z zawodów sportowych wrzesień, październik i listopad 2015r.
 
29 września 2015 r, odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe w Bytoni, na których Klaudia Cabaj ( PG) zajęła II miejsce

28 września 2015 r. w Bytoni odbyły się Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe, na których drużyna chłopców gimnazjum zajęła II miejsce, natomiast drużyna dziewcząt z gimnazjum III m, a dziewczęta z SP zajęły II miejsce.

13 października 2015 r. w Kleszczewie odbyły się gminne zawody w Halowej Piłce Nożnej szkół wiejskich. Nasi uczniowie w składzie:, Jakub Muszyński, Aleksander Celej, Czarek Bahr, Piotr Borzyszkowski, Damian Legaszewski, Maciej Zblewski oraz Maciej Netz zajęli II miejsce.

17 października 2015 r. w Kleszczewie odbyły się gminne zawody w unihokeja kat. SP. Nasi uczniowie zarówno dziewczynki i chłopcy zajęli II miejsce.

30 października 2015 r. w Borzechowie odbyły się gminne zawody w tenisa stołowego w kategorii SP i Gimnazjum. Nasi reprezentanci wygrali wszystkie mecze i zdominowali rozgrywki zdobywając złote medale. SP reprezentowali: Martyna Groth i Julia Bujak oraz Czarek Bahr i Jakub Muszyński. Gimnazjum: Wiktoria Walkusz, Karina Groth i Karolina Krysiak oraz Eryk Świerkowski i Arek Wanta.

5 listopada 2015 r. w Pogódkach odbyły się rejonowe mistrzostwa w tenisie stołowym. Tylko dziewczęta z gimnazjum nie zakwalifikowały się dalszego etapu. Natomiast uczniowie z SP oraz chłopcy z gimnazjum zdobyli pierwsze miejsca i awansowali do powiatowych Igrzysk Sportowych.

6 listopada 2015r. w Kleszczewie odbyły się zawody gminne w unihokeja kat. gimnazjum. Dziewczęta zagrały znakomicie i wygrały ten turniej, a chłopcy zajęli II miejsce.

12 listopada 2015 r. w Kleszczewie odbyły się powiatowe zawody w unihokeja w kat. gimnazjum. Dziewczęta z naszego gimnazjum rywalizowały z uczennicami PG nr 4 ze Starogardu Gd. W meczu padł wynik 2-0 i w nagrodę nasze dziewczęta pojadą na półfinały wojewódzkie.

13 listopada 2015 r Pączewie odbyły się powiatowe zawody w tenisa stołowego w kat. SP. Naszą szkolę reprezentowali: Martyna Groth i Julia Bujak oraz Czarek Bahr i Jakub Muszyński. Dziewczynki i chłopcy, którzy są o rok młodsi od swoich rywali, grali bardzo dobrze i zajęli odpowiednio III miejsce dziewczynki i IV m. chłopcy.

13 listopada 2015 r w Trąbkach Wielkich odbyły się półfinały wojewódzkie w unihokeju w kat. dziewczęta gimnazjum. Nasze reprezentantki po bardzo zaciętych pojedynkach z PG Trąbki Wlk (0-0) oraz PG Brusy (1-1) miały szansę na miejsce medalowe. Niestety, słaba skuteczność spowodowała, że dziewczęta przegrały swój ostatni mecz z PG Lipusz (3-1) i zajęły IV miejsce. Jest to ogromny sukces naszych uczennic, które pokazały ogromny zapał, charakter i serce w tym turnieju. Skład: Karolina Myszkier, Klaudia Cabaj, Kornelia Chociaj, Wiktoria Walkusz, Daria Marciniak, Katarzyna Lamczyk, Karina Groth, Marta Chociaj, Julita Szablewska i Ania Wensierska.

14 listopada 2015 r w Kleszczewie odbyły się gminne zawody w mini piłkę ręczną. Naszą gminę reprezentowały szkoły z Borzechowa, Kleszczewa, Pinczyna i Zblewa. Po bardzo emocjonujących pojedynkach nasi chłopcy zajęli III miejsce, natomiast dziewczynki II miejsce.

16 listopada 2015 r w Pączewie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym w kat. gimnazjum. Nasi uczniowie w składzie Eryk Świerkowski oraz Arek Wanta po zaciętych i stojących na wysokim poziomie pojedynkach zajęli ostatecznie III miejsce. Wyniki:

PG Kleszczewo – PG Starogard GD 2-3,
PG Kleszczewo – PG Pączewo 2-3
PG Kleszczewo – PG Lubichowo 3-2


 
wstecz   dalej »
 
Top! Top!