www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA
niedziela, 20 wrzesień 2020
 
 
Prędzej czy później któraś z naszych drużyn będzie jak ta z Kaczórek. DOBRE NA ŚWIĘTA Drukuj E-mail
wtorek, 22 grudzień 2015


Gmina Zblewo ma doskonałą bazę sportową, świetnych trenerów i wuefistów
oraz społeczników, którzy zajmują się różnymi dyscyplinami, ale przede wszystkim piłką nożną. Myślę, że prędzej czy później o sukcesie którejś z drużyn naszych gminnych miejscowości media będą pisać tak, jak o magicznej drużynie z Kaczórek. Gorąco zapraszam do lektury reportażu pt. "Mistrzowie Polski bez sali gimnastycznej i środków na wyjazdy? To możliwe!" [otrzymałem go wraz z wywiadem z Bońkiem jako teksty do poczytania na święta od organizacji promującej sport na tzw. obszarach wiejskich].
Tadeusz Majewski
 
wstecz   dalej »
 
Top! Top!