STRONA GŁÓWNA arrow DLA MIESZKAŃCA arrow Damian Knopa zdobył złoty medal na mistrzostwach w kick-boxingu w Lublinie
czwartek, 21 listopad 2019

Damian Knopa zdobył złoty medal na mistrzostwach w kick-boxingu w Lublinie Drukuj E-mail
poniedziałek, 11 styczeń 2016

Na Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w kick-boxingu w kick-light seniorów, juniorów i kadetów starszych oraz o Puchar Województwa Lubelskiego w walkach dzieci na pałki z gąbki, które odbyły się 5 grudnia 2015 roku w Lublinie w holu Galerii Olimp, uczestniczyło 98 zawodniczek i zawodników z 44 klubów w tym trzech z gminy Zblewo: Damian Knopa, Aleksander Marchlewicz oraz Wiktor Flisikowski.

Damian Knopa walczył w kategorii kick-light. Zdobył złoty medal i tym samym tytuł Mistrza Województwa Lubelskiego. Z dobrej strony zaprezentowali się nasi młodsi zawodnicy, chociaż nie udało i się zdobyć medalu.