www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA
poniedziałek, 13 lipiec 2020
 
 
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy po raz 13. grała w Bytoni Drukuj E-mail
wtorek, 12 styczeń 2016
Po raz 13. Zespół Szkół Publicznych w Bytoni „grał” z wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Jak co roku nie zawiedli nas przyjaciele szkoły, rodzice i uczniowie.

Po raz 13. Zespół Szkół Publicznych w Bytoni „grał” z wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Jak co roku nie zawiedli nas przyjaciele szkoły, rodzice i uczniowie.

Od wczesnych godzin rannych grupa dwunastu wolontariuszy zbierała pieniądze do puszek.    O godz. 17 muzyka zawitała do naszej szkoły. Nasze granie rozpoczęliśmy koncertem w wykonaniu naszych absolwentów. Mieszkańcy Bytoni, na których zawsze możemy liczyć, spędzili z nami niedzielne popołudnie przy smacznym cieście i pachnącej kawie.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się loteria  fantowa. Główną nagrodą w loterii był piękny rower ufundowany przez Państwa Wildman. Szczęśliwym zwycięzcą Wielkiej Loterii została Pani Patrycja Begier.

Stałym punktem naszej imprezy jest licytacja wyjątkowych przedmiotów. W tym roku licytowaliśmy między innymi tort od Koła gospodyń Wiejskich z Bytoni, voucher w SPA dla dwóch osób w Twardym Dole, stroje sportowe od zawodników Polpharmy, koszulki i kubki WOŚP, maskotki oraz zestaw perfekcyjnego pana i pani domu. Nie zabrakło przedmiotów, które zarabiają po raz kolejny. Krawat, szopka bożonarodzeniowa i poduszka Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po raz kolejny zostały ofiarowane na licytację. Dziękujemy!

Uczniowie naszej szkoły i absolwenci wykazali się talentami, dużą przedsiębiorczością i kreatywnością organizując loterię. Rada Rodziców zorganizowała stoisko z popcornem i balonami. Kawiarenka to również w dużej mierze zasługa naszych uczennic i nauczycieli.

W tym roku pobiliśmy kolejny rekord zbierając na Wielka Orkiestrę Świątecznej Pomocy kwotę 5.565,22 zł.

Sponsorami i przyjaciółmi 24 finału WOŚP byli:

Zofia i Jan Wildman
Justyna i Ireneusz Wildman
SPA „Leśna Oaza” w Twardym Dole
Krystyna Engler
Celina Kamińska
Restauracja „K2” w Borzechowie
Bar „Szofera” w Zblewie
Kwiaciarnia ,,Flora” w Zblewie
Bar „Focus”
Jacek Gołuński
Krzysztof Bagorski

Serdeczne podziękowania należą się uczniom ZSP w Bytoni ich rodzicom.  Cieszymy się, że coroczna impreza przyciąga tak wielu przyjaciół. Wielu z nich „gra” z nami od początku. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że po raz trzynasty WOŚP zagrała w Bytoni.
                                                                                           
Katarzyna Stencel
Justyna Mokwa 
wstecz   dalej »
 
Top! Top!