www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA arrow DLA MIESZKAŃCA arrow Gminny Przegląd Piosenki Przedszkolnej „Wesołe Nutki” w Zblewie
niedziela, 05 lipiec 2020
 
 
Gminny Przegląd Piosenki Przedszkolnej „Wesołe Nutki” w Zblewie Drukuj E-mail
wtorek, 29 marzec 2016


16 marca w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Zblewie już po raz ósmy odbył się Gminny Przegląd Piosenki Przedszkolnej „Wesołe Nutki”, organizowany przez Gminne Przedszkole w Zblewie. Przegląd ten był wydarzeniem muzycznym, na którym dzieci mogły zaprezentować wokalne umiejętności przed szerszą publicznością, przełamać strach przed występami publicznymi, a przede wszystkim dobrze się bawić.


Swoją obecnością na przeglądzie zaszczycili nas: sekretarz Urzędu Gminy Zblewo Daniel Szpręga, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Zblewie Aneta Osowska rodzice i dziadkowie oraz dzieci z oddziałów „0” z ZSP w Zblewie i Gminnego Przedszkola w Zblewie.

W tym roku do udziału w imprezie zgłosiło się 20 uczestników. Dzieci zostały podzielone na trzy kategorie wiekowe. W grupie dzieci 3-letnich zaprezentowali się:
Laura Lemke, Oliwia Leszczyńska, Urszula Michalak oraz Ksawery Czajka, w grupie dzieci 4 letnich Fabian Kondysiak, Wiktoria Lange, Maja Kosecka, Zuzanna Kubik, Agata Zieman oraz Tomasz Szulc. Jako ostatnie na scenie wystąpiły dzieci 5- 6-letnie: Liwia Kwaśniewska wraz z tatą, który akompaniował jej na akordeonie, Maksymilian Rutkowski, Maja Miętki, Laura Łukowska, Kinga Ebertowska, Maciej Wojtaś, Anastazja Koprowska, Filip Szociński, Julia Lewandowska i Weronika Syska.


Młodzi artyści prezentowali piosenki związane z wiosną, przyjaźnią, a także ulubionymi bajkami i zwierzętami. Piękne stroje, uśmiech na twarzach, wspólna zabawa oraz słoneczna pogoda stworzyły wiosenny i bardzo radosny klimat imprezy. Wszystkie przedszkolaki zaprezentowały się wspaniale. Pokazały nie tylko swoje umiejętności wokalne, ale także taneczne i aktorskie.

Dzięki hojności sponsorów wszyscy wykonawcy otrzymali pamiątkowe dyplomy, nagrody oraz słodki poczęstunek.


Tegoroczny przegląd sponsorowali: Pani Lidia Skalska - Przedsiębiorstwo „Almax”, Bank Spółdzielczy w Skórczu, Firma „KAMCAR” Marcin Kamysz i Magdalena Szalewska, Państwo Eliza i Przemysław Müller, Państwo Justyna i Daniel Zakrzewscy, Państwo Kamila i Mateusz Kozub, Piekarnia „Konewka” Państwa Ryszarda, Bożeny i Patryka Konewka, Sklep z zabawkami „Urwis” Państwa Dejów.


Gminne Przedszkole w Zblewie dziękuje wszystkim młodym artystom za dostarczenie niezwykłych wrażeń, rodzicom i nauczycielom za przygotowanie dzieci oraz za pomoc i wsparcie organizacji VIII Przeglądu Piosenki Przedszkolnej „Wesołe Nutki”.


 
wstecz   dalej »
 
Top! Top!