www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA arrow DLA MIESZKAŃCA arrow Pinczyn. Piękne palmy, które wzięły udział w konkursach
poniedziałek, 25 maj 2020
 
 
Pinczyn. Piękne palmy, które wzięły udział w konkursach Drukuj E-mail
sobota, 09 kwiecień 2016
Któż z nas w Palmową Niedzielę nie niósł chociaż raz w życiu palm do kościoła? Te palmowe gałązki, zerwane w jerozolimskich ogrodach dla uczczenia Chrystusa, stały się w polskich rękach wierzbową witką ze srebrnymi kotkami. Upiększano je kolorowymi wstążkami, układano w bukiety barwnych traw i suchych kwiatów. Również w tym roku, w Pinczynie powstały piękne palmy, które wzięły udział w konkursach.

Któż z nas w Palmową Niedzielę nie niósł chociaż raz w życiu palm do kościoła? Te palmowe gałązki, zerwane w jerozolimskich ogrodach dla uczczenia Chrystusa, stały się w polskich rękach wierzbową witką ze srebrnymi kotkami. Upiększano je kolorowymi wstążkami, układano w bukiety barwnych traw i suchych kwiatów. Również w tym roku w Pinczynie powstały piękne palmy, które wzięły udział w konkursach.

Pierwszy - była to IX edycja Konkursu na Kociewską Palmę Wielkanocną organizowanego przez Publiczne Gimnazjum Nr 2 w Starogardzie. I tu nagrodę otrzymał Wiktor Pozorski z kl. II a, a wyróżnieni zostali: Błażej Bloch z kl. I b, Łukasz Orłowski z kl. II b, Agata Bielińska z kl. IV b i Kacper Trochowski z kl. I b PG.

A drugi to Parafialny Konkurs organizowany przez parafię św. Elżbiety w Pinczynie, w którym nagród i wyróżnień było jeszcze więcej.

Wszystkim dziękujemy i gratulujemy. Zapraszamy też do obejrzenia zdjęć.

Katecheci

 

 


 
wstecz   dalej »
 
Top! Top!