www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA arrow DLA MIESZKAŃCA arrow Klub Kick-boxing z gminy Zblewo uczestniczył na Germany Open 2016 w Bad Neustadt Niemcy
niedziela, 05 lipiec 2020
 
 
Klub Kick-boxing z gminy Zblewo uczestniczył na Germany Open 2016 w Bad Neustadt Niemcy Drukuj E-mail
poniedziałek, 11 kwiecień 2016
Dnia 2 kwietnia klub kick-boxing z gminy Zblewo uczestniczył na Germany Open 2016 w Bad Neustadt Niemcy. Damian Knopa z medalem!

Dnia 2 kwietnia klub kick-boxing z gminy Zblewo uczestniczył na Germany Open 2016 w Bad Neustadt Niemcy. Damian Knopa z medalem!

Damian Knopa, zawodnik Klubu Kick-boxing Zblewo, startował w wadze 67 kg w full-contact. Nasz zawodnik toczył wyrównaną walkę z reprezentantem Niemiec, jednak w trzeciej rundzie uzyskał znaczną przewagę, co dało mu zwycięstwo i ostatecznie wywalczył srebrny medal. Jest to pierwszy międzynarodowy medal naszego klubu. Damian do finału nie został wystawiony z powodu kontuzji. Jego przeciwnik podczas walki kopnął go bardzo mocno w krocze (jest to oczywiście niedozwolone). Trenerzy zdecydowali, że nie będą ryzykować zdrowia Damiana, bo za tydzień mamy Mistrzostwa Polski, a to jest dla nas najważniejszy start. Na polskiej arenie Damian już wywalczył kilka medali, m.in. III miejsce na mistrzostwach Polski kadetów.

Trenerzy: Marta oraz Przemysław Rekowscy 
wstecz   dalej »
 
Top! Top!