www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA
poniedziałek, 10 sierpień 2020
 
 
KLESZCZEWO KOŚCIERSKIE. Spektakl pt. "O królu, który płakał z bólu" Drukuj E-mail
środa, 18 maj 2016
Dnia 11 maja 2016r. oddział przedszkolny oraz klasy I-VI wraz z nauczycielami brali udział w teatrzyku zorganizowanym w naszej szkole.

Dnia 11 maja 2016r. oddział przedszkolny oraz klasy I-VI wraz z nauczycielami brali udział w teatrzyku zorganizowanym w naszej szkole.
 

Główni bohaterowie oglądanego spektaklu zabrali dzieci w baśniową podróż prezentując bajkę pt. "O królu, który płakał z bólu". Przedstawienie wzbogacone było pytaniami, a aktorzy zapraszali wszystkich do zabawy i wspólnej burzy mózgów związanej z rozwiązaniem problemu z dentystą. Gra aktorska, ciekawa fabuła, imponujące kostiumy i intrygująca scenografia wzbudziły ogromne zainteresowanie dzieci. Na ich twarzach można było zauważyć uśmiech i radość, ale również wielkie emocje, jakie wywarło na nich to spotkanie ze sztuką. Dzieci wyniosły z spotkania zasady, do których się stosują lub będą stosować związanej z higieną jamy ustnej oraz dobrym odżywianiem.
Roma Kwartnik

 
wstecz   dalej »
 
Top! Top!