www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA arrow DLA MIESZKAŃCA arrow PINCZYN. Nie mogło zabraknąć asysty strażackiej w tak ważnym dniu
poniedziałek, 01 czerwiec 2020
 
 
PINCZYN. Nie mogło zabraknąć asysty strażackiej w tak ważnym dniu Drukuj E-mail
czwartek, 02 czerwiec 2016
W dniu 28.05.2016 w kościele pw. św. Elżbiety w Pinczynie nasz dh Mariusz wraz ze swoją ukochaną Karoliną stanęli na ślubnym kobiercu. Nie mogło zabraknąć asysty strażackiej w tak ważnym dla naszego druha dnia. Podczas całego przejazdu z kościoła do domu weselnego państwu młodym towarzyszył wóz strażacki. Po drodze była tradycyjna brama weselna z udziałem naszych samochodów. Korzystając z okazji młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! Aby Wasze serca we wspólnej drodze, jaką rozpoczynacie, zawsze były wypełnione miłością, która Was połączyła, gdy pierwszy raz spotkały się Wasze drogi. Życzymy Wam, żeby omijały Was troski, a w Waszym domu zawsze panował spokój i radość. I zawsze bądźcie dla siebie oparciem, zarówno w dniach pochmurnych, jak i słonecznych. Niech uśmiech i radość zawsze rozpromienia Wasze twarze. Strażacy OSP Pinczyn

W dniu 28.05.2016 w kościele pw.
św. Elżbiety w Pinczynie nasz dh Mariusz wraz ze swoją ukochaną Karoliną stanęli na ślubnym kobiercu. Nie mogło zabraknąć asysty strażackiej w tak ważnym dla naszego druha dnia.

Podczas całego przejazdu z kościoła do domu weselnego państwu młodym towarzyszył wóz strażacki. Po drodze była tradycyjna brama weselna z udziałem naszych samochodów. Korzystając z okazji młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! Aby Wasze serca we wspólnej drodze, jaką rozpoczynacie, zawsze były wypełnione miłością, która Was połączyła, gdy pierwszy raz spotkały się Wasze drogi. Życzymy Wam, żeby omijały Was troski, a w Waszym domu zawsze panował spokój i radość. I zawsze bądźcie dla siebie oparciem, zarówno w dniach pochmurnych, jak i słonecznych. Niech uśmiech i radość zawsze rozpromienia Wasze twarze.
Strażacy OSP Pinczyn
Foto. Michał Narloch

LINK DO FILMU:
 
wstecz   dalej »
 
Top! Top!