www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA arrow DLA MIESZKAŃCA arrow PINCZYN. IV EDYCJA MAM TALENT W NASZEJ SZKOLE! FOT. ANNA POLC
sobota, 30 maj 2020
 
 
PINCZYN. IV EDYCJA MAM TALENT W NASZEJ SZKOLE! FOT. ANNA POLC Drukuj E-mail
sobota, 11 czerwiec 2016
  „Talent jest jak kawałek szlachetnego ale surowego metalu, dopiero pilna praca go obrobi i wartość mu wielką nadaje”Stanisław Staszic Niezwykle popularne programy telewizyjne cieszą się uznaniem także na gruncie szkolnym. W tym roku 1 czerwca obchodziliśmy już IV edycję „Mam Talent” w naszej szkole. Uczniowie mieli okazję zaprezentować swój talent muzyczny, musicalowy i teatralny.

„Talent jest jak kawałek szlachetnego ale surowego metalu, dopiero pilna praca go obrobi
 i wartość mu wielką nadaje”

Stanisław Staszic

Niezwykle popularne programy telewizyjne cieszą się uznaniem także na gruncie szkolnym. W tym roku 1 czerwca obchodziliśmy już IV edycję „Mam Talent” w naszej szkole. Uczniowie mieli okazję zaprezentować swój talent muzyczny, musicalowy i teatralny.

Mimo lekkiej tremy wszyscy wykonawcy spisali się świetnie przed liczną publicznością, wykazując nieprzeciętny talent. Jury - p. Ewa Niemczyk, p. Małgorzata Dzienniak oraz p. Stanisław Rompa miało nie lada wyzwanie, aby wyłonić zwycięzcę, dlatego  przyznało przedstawicielom klas - II a Gimnazjum, II b Gimnazjum, I b Gimnazjum oraz VI b pierwsze miejsca. Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego, p. Elżbieta Prześrut-Prądzińska  i p. Magdalena Mechlińska, wręczyły zwycięzcom bony ufundowane przez Samorząd.
Cała szkoła świetnie się bawiła podczas występów swoich koleżanek i kolegów, a wielu zapowiada swój udział za rok.
Wszystkim finalistom gratulujemy występu, a publiczności dziękujemy za wspaniałą atmosferę i entuzjastyczne przyjmowanie kolejnych występujących.
Magdalena Mechlińska

Fot. Anna Polc
 
wstecz   dalej »
 
Top! Top!