www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA arrow DLA MIESZKAŃCA arrow Gmina Zblewo na III Wojewódzkich Igrzyskach Sportowo-Rekreacyjnych LZS
czwartek, 21 listopad 2019
 
 
Gmina Zblewo na III Wojewódzkich Igrzyskach Sportowo-Rekreacyjnych LZS Drukuj E-mail
wtorek, 12 lipiec 2016


GMINA ZBLEWO TRZECIA W WOJEWÓDZTWIE!

W Żelistrzewie (gmina Puck), odbyły się III Wojewódzkie Igrzyska Sportowo-Rekreacyjne LZS mieszkańców gmin i miast o Puchar Marszałka Województwa Pomorskiego.

 

W igrzyskach wzięło udział dziewięć gmin i miast, gmina Zblewo już po raz trzeci nie opuściła Igrzysk bez pucharu. Gmina Zblewo zajęła trzecie miejsce w III Wojewódzkich Igrzyskach Sportowo-Rekreacyjnych LZS. W zawodach brało udział aż 50 mieszkańców naszej gminy, w tym sołtysi i radni a rywalizowano w 21 konkurencjach indywidualnych oraz drużynowych. Poszczególne drużyny musiały zmierzyć się w wielu ciekawych konkurencjach, wśród których były między innymi:

1. Wodny wielobój sprawnościowy, (Małgorzata Głodek, Ewa Ossowska, Paweł Herman, Grzegorz Przybysz)

2. Czwórbój kobiet,
(Maja Urban, Angelika Kosecka, Regina Umerska, Aneta Osowska)

3. Czwórbój dla władz,
(Daniel Szpręga, Andrzej Lindenau, Angelikam Kosecka)

4. Spacer farmera,
(Artur Bzdeń, Marcin Miazgowicz, Maciej Dulski, Mariusz Piontkowski)

5. Przeciąganie liny kobiet i mężczyzn
(Aldona Rongowska, Regina Umerska, Elżbieta Wuttkowska, Renata Klimowicz, Aneta Osowska)

6. Sztafeta olimpijska,
(Natalia Gerik, Hanna Stobińska, Dawid Kurszewski, Tomasz Romanów

7. Bieg na 100m kobiet i mężczyzn,
( Natalia Gerik, Michael Gajewski)

8. Bieg na 800m kobiet
(Hanna Stobińska)

9. Bieg na 1500m mężczyzn
(Dawid Kurszewski)

10. Letni biatlon 3000m,
(Michael Gajewski)

11. Wyciskanie ciężarka17,5kg, (
Kamil Lubawski)

12. Przerzucanie opony traktorowej
(Maciej Dulski, Mariusz Piontkowski)

Rozegrane zostały również mecze:

1. Piłki nożnej, (mężczyzn) Radek Gila, Mateusz Tworek, Sebastian Pienchke, Mateusz Prusak, Krzysztof Słomiński, Bartosz Wirkus,Kamil Schwarc, Oskar Mianowski)

2. Siatkówki, (kobiet i mężczyzn)
Kasia Stencel, Agata Wirkus, Dominika Para, Natalia Para, Przemek Rekowski, Paweł Dąbrowski, Karol Rulewski

3. Siatkówki plażowej,
(kobiet i mężczyzn) Marta Rekowska, Inga Fisibowska, Adrian Puttkamer, Marek Belczewski

4. Koszykówki (kobiet i mężczyzn) Małgorzata Czpiewska, Emilia Barca, Ludwika Puttkamer, Małgorzata Stobińska, Karol Cyrman, Wojciech Wysiecki, Bartosz Brauer


Zdobyliśmy następujące medale:


Złoty:


1. Wyciskanie ciężarka 17,5 kg (Kamil Lubawski),


2. Bieg na 1500 m mężczyzn (Dawid Kurszewski)


Srebrny:


1. Letni biatlon 3000 m ( Michael Gajewski

2. Czwórbój dla władz (Daniel Szpręga, Angelika Kosecka, Andrzej Lindenau)

3. Koszykówka kobiet (Małgorzata Czapiewska, Emilia Barca, Ludwika Puttkammer, Małgorzata Stobińska),


4. Sztafeta olimpijska (Natalia Gerik, Hanna Stobińska, Dawid Kurszewski, Tomasz Romanów),


5. Przerzucanie opony (Maciej Dulski)


Wszystkim zawodnikom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i czynny udział w zawodach, podziękowania również należą się firmą, które pomogły przy organizacji wyjazdu: (Firma Bat, Piekarnia – Konewka, Meble Begier, Myjnia samoobsługowa w Zblewie)


 

 

 

 

 

 

Fot. Aldona Ronkowska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
wstecz   dalej »
 
Top! Top!