www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA arrow DLA MIESZKAŃCA arrow TERMINARZE ROZGRYWEK PIŁKARSKICH ZESPOŁÓW GMINY ZBLEWO
czwartek, 21 listopad 2019
 
 
TERMINARZE ROZGRYWEK PIŁKARSKICH ZESPOŁÓW GMINY ZBLEWO Drukuj E-mail
wtorek, 06 wrzesień 2016

Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2016/2017

KS SOKÓŁ ZBLEWO”, KS SŁAWEK BORZECHOWO”


Klasa B - grupa Malbork V - sezon 2016/2017

KS ORZEŁ RADZIEJEWO”, LZS BYTONIA”, BUDMAR BYTONIA”


Liga Juniorów B - grupa Gdańsk III - sezon 2016/2017

METEOR PINCZYN”


Liga Juniorów C2 - grupa Gdańsk III - sezon 2016/2017

METEOR PINCZYN”


Liga Juniorów D1 - grupa Gdańsk III - sezon 2016/2017

SOKÓŁ ZBLEWO”, METEOR PINCZYN”


V liga - grupa Gdańsk II - sezon 2016/2017

KS METEOR PINCZYN”, KS SPARTA KLESZCZEWO”




Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2016/2017

KS SOKÓŁ ZBLEWO”

KS SŁAWEK BORZECHOWO”


Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2016


 


Sokół Zblewo

2 - 1

Kolejarz Chojnice

27 sierpnia 2016 - 17:00


Sławek Borzechowo

0 - 1

KS Skorzewo

28 sierpnia 2016 - 16:00


Kolejka 2 - 3/4. września 2016




Kolejarz Chojnice

-

Sławek Borzechowo

4 września 2016 - 14:00


Jantar Pawłowo

-

Sokół Zblewo

4 września 2016 - 13:30


Kolejka 3 - 10/11. września 2016




Sokół Zblewo

-

Czarni Piece

10 września 2016 - 17:00


Sławek Borzechowo

-

Jantar Pawłowo

10 września 2016 - 17:00


Kolejka 4 - 17/18. września 2016




Czarni Piece

-

Sławek Borzechowo

17 września 2016 - 15:30


Czarni Ostrowite

-

Sokół Zblewo

17 września 2016 - 16:00


Kolejka 5 - 24/25. września 2016




Sokół Zblewo

-

Wda Czarna Woda

24 września 2016 - 17:00


Sławek Borzechowo

-

Czarni Ostrowite

24 września 2016 - 17:00


Kolejka 6 - 1/2. października 2016




Wda Czarna Woda

-

Sławek Borzechowo

1 października 2016 - 16:00


Beniaminek 03 Starogard Gdański

-

Sokół Zblewo

1 października 2016 - 16:30


Kolejka 7 - 8/9. października 2016


 


Sokół Zblewo

-

Tęcza Brusy

8 października 2016 - 16:00


Sławek Borzechowo

-

Beniaminek 03 Starogard Gdański

8 października 2016 - 16:00


Kolejka 8 - 15/16. października 2016


 


Tęcza Brusy

-

Sławek Borzechowo

15 października 2016 - 15:00


Start Kulice

-

Sokół Zblewo

16 października 2016 - 14:00


Kolejka 9 - 22/23. października 2016




Sokół Zblewo

-

Victoria Kaliska

22 października 2016 - 15:00


Sławek Borzechowo

-

Start Kulice

22 października 2016 - 15:00


Kolejka 10 - 29/30. października 2016




Sokół Zblewo

-

Sławek Borzechowo

29 października 2016 - 14:00


Kolejka 11 - 5/6. listopada 2016




Sławek Borzechowo

-

Victoria Kaliska

5 listopada 2016 - 14:00


Orzeł Gołubie

-

Sokół Zblewo

6 listopada 2016 - 14:00


Kolejka 12 - 12/13. listopada 2016




Sokół Zblewo

-

KS Grabowo

12 listopada 2016 - 14:00


Sławek Borzechowo

-

Orzeł Gołubie

12 listopada 2016 - 14:00


Kolejka 13 - 19/20. listopada 2016




KS Grabowo

-

Sławek Borzechowo

20 listopada 2016 - 13:00


KS Skorzewo

-

Sokół Zblewo

20 listopada 2016 - 13:00


Klasa B - grupa Malbork V - sezon 2016/2017

KS ORZEŁ RADZIEJEWO”

LZS BYTONIA”

BUDMAR BYTONIA”







Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2016




WKS Lignowy Szlacheckie

1 - 0

Budmar Bytonia

27 sierpnia 2016 - 18:00


Sokół Lubichowo

2 - 5

LZS Bytonia

27 sierpnia 2016 - 14:00


OTS Osiek

3 - 6

Orzeł Radziejewo

28 sierpnia 2016 - 14:00


Kolejka 2 - 3/4. września 2016




Budmar Bytonia

-

Orzeł Radziejewo

4 września 2016 - 14:00


LZS Bytonia

-

Pogoń Smętowo

4 września 2016 - 11:00


Kolejka 3 - 10/11. września 2016




KP Wandowo

-

Budmar Bytonia

11 września 2016 - 16:00


OTS Osiek

-

LZS Bytonia

11 września 2016 - 14:00


Orzeł Radziejewo

-

Orzeł Borkowo

11 września 2016 - 14:00


Kolejka 4 - 17/18. września 2016




Budmar Bytonia

-

Orzeł Borkowo

18 września 2016 - 14:00


LZS Bytonia

-

Orzeł Radziejewo

18 września 2016 - 11:00


Kolejka 5 - 24/25. września 2016




Szpak Skórcz

-

Budmar Bytonia

24 września 2016 - 16:00


Orzeł Radziejewo

-

Korona Rywałd

25 września 2016 - 14:00


Orzeł Borkowo

-

LZS Bytonia

25 września 2016 - 14:00


Kolejka 6 - 1/2. października 2016


 


Budmar Bytonia

-

LZS Bytonia

2 października 2016 - 14:00


GKS Bobowo

-

Orzeł Radziejewo

1 października 2016 - 16:00


Kolejka 7 - 8/9. października 2016


 


Styna Godziszewo

-

Budmar Bytonia

8 października 2016 - 15:00


Orzeł Radziejewo

-

Centrum II Pelplin

9 października 2016 - 14:00


LZS Bytonia

-

Korona Rywałd

9 października 2016 - 13:00


Kolejka 8 - 15/16. października 2016




Budmar Bytonia

-

Korona Rywałd

16 października 2016 - 11:00


GKS Bobowo

-

LZS Bytonia

15 października 2016 - 15:00


WKS Lignowy Szlacheckie

-

Orzeł Radziejewo

15 października 2016 - 16:00


Kolejka 9 - 22/23. października 2016




Sokół Lubichowo

-

Budmar Bytonia

22 października 2016 - 14:00


Orzeł Radziejewo

-

KP Wandowo

23 października 2016 - 14:00


LZS Bytonia

-

Centrum II Pelplin

23 października 2016 - 13:00


Kolejka 10 - 29/30. października 2016




Budmar Bytonia

-

GKS Bobowo

30 października 2016 - 14:00


WKS Lignowy Szlacheckie

-

LZS Bytonia

29 października 2016 - 16:00


Szpak Skórcz

-

Orzeł Radziejewo

30 października 2016 - 14:00


Kolejka 11 - 5/6. listopada 2016




Pogoń Smętowo

-

Budmar Bytonia

6 listopada 2016 - 13:00


Orzeł Radziejewo

-

Styna Godziszewo

6 listopada 2016 - 13:00


LZS Bytonia

-

KP Wandowo

6 listopada 2016 - 13:00


Kolejka 12 - 12/13. listopada 2016


 


Budmar Bytonia

-

Centrum II Pelplin

13 listopada 2016 - 13:00


Szpak Skórcz

-

LZS Bytonia

13 listopada 2016 - 14:00


Sokół Lubichowo

-

Orzeł Radziejewo

12 listopada 2016 - 13:00


Kolejka 13 - 19/20. listopada 2016




OTS Osiek

-

Budmar Bytonia

20 listopada 2016 - 13:00


Orzeł Radziejewo

-

Pogoń Smętowo

20 listopada 2016 - 13:00


LZS Bytonia

-

Styna Godziszewo

20 listopada 2016 - 13:00


Liga Juniorów B - grupa Gdańsk III - sezon 2016/2017

METEOR PINCZYN”



Kolejka 1 - 3/4. września 2016





Meteor Pinczyn

-

Kaszubia Kościerzyna




Kolejka 2 - 10/11. września 2016





FC Gowidlino

-

Meteor Pinczyn




Kolejka 3 - 17/18. września 2016



 

Pauza: Meteor Pinczyn,

Kolejka 4 - 24/25. września 2016




 


Radunia Stężyca

-

Meteor Pinczyn



Kolejka 5 - 1/2. października 2016





Meteor Pinczyn

-

Beniaminek 03 Starogard Gdański



Kolejka 6 - 8/9. października 2016




Meteor Pinczyn

-

Borowiak Czersk



Kolejka 7 - 15/16. października 2016


) 

26.

Chojniczanka II Chojnice

-

Meteor Pinczyn


 

Liga Juniorów C2 - grupa Gdańsk III - sezon 2016/2017

METEOR PINCZYN”




Kolejka 1 - 3/4. września 2016




Wda Czarna Woda

-

Meteor Pinczyn



Kolejka 2 - 10/11. września 2016




Meteor Pinczyn

-

Borowiak Czersk



Kolejka 3 - 17/18. września 2016


 


Kaszubia Kościerzyna

-

Meteor Pinczyn



Kolejka 4 - 24/25. września 2016




Meteor Pinczyn

-

GTS III Pruszcz Gdański



Kolejka 5 - 1/2. października 2016




Radunia Stężyca

-

Meteor Pinczyn



Kolejka 6 - 8/9. października 2016


 

Pauza: Meteor Pinczyn,


Kolejka 7 - 15/16. października 2016




Meteor Pinczyn

-

Beniaminek 03 Starogard Gdański



Kolejka 8 - 22/23. października 2016


 


Chojniczanka Chojnice

-

Meteor Pinczyn


44.

Meteor Pinczyn

-

Santana Wielki Klincz



Liga Juniorów D1 - grupa Gdańsk III - sezon 2016/2017

SOKÓŁ ZBLEWO”

METEOR PINCZYN”




Kolejka 1 - 3/4. września 2016




Sokół Zblewo

-

GKS Sierakowice



Meteor Pinczyn

-

FC Gowidlino



Kolejka 2 - 10/11. września 2016




GKS Przodkowo

-

Meteor Pinczyn



Wietcisa Skarszewy

-

Sokół Zblewo



Kolejka 3 - 17/18. września 2016




Sokół Zblewo

-

Szargan Somonino



Meteor Pinczyn

-

GKS Sierakowice



Kolejka 4 - 24/25. września 2016


 


Wietcisa Skarszewy

-

Meteor Pinczyn



Czarni II Pruszcz Gdański

-

Sokół Zblewo



Kolejka 5 - 1/2. października 2016




Sokół Zblewo

-

Amator Kiełpino



Meteor Pinczyn

-

Szargan Somonino



Kolejka 6 - 8/9. października 2016




Czarni II Pruszcz Gdański

-

Meteor Pinczyn



Sokół Zblewo

-

Salos Brusy



Kolejka 7 - 15/16. października 2016




Meteor Pinczyn

-

Sokół Zblewo



Kolejka 8 - 22/23. października 2016




Sokół Zblewo

-

FC Gowidlino



Salos Brusy

-

Meteor Pinczyn



Kolejka 9 - 29/30. października 2016




Meteor Pinczyn

-

Amator Kiełpino



GKS Przodkowo

-

Sokół Zblewo



V liga - grupa Gdańsk II - sezon 2016/2017

KS METEOR PINCZYN”

KS SPARTA KLESZCZEWO”




Kolejka 1 - 13/14. sierpnia 2016




Meteor Pinczyn

1 - 4

Sparta Kleszczewo

13 sierpnia 2016 - 16:00

Kolejka 2 - 21. sierpnia 2016




Wisła Korzeniewo

0 - 0

Sparta Kleszczewo

21 sierpnia 2016 - 11:00


Czarni Przemysław

4 - 0

Meteor Pinczyn

21 sierpnia 2016 - 16:00


Kolejka 3 - 27/28. sierpnia 2016




Meteor Pinczyn

1 - 7

Pomezania Malbork

27 sierpnia 2016 - 16:00


Sparta Kleszczewo

1 - 0

Czarni Przemysław

27 sierpnia 2016 - 15:00


Kolejka 4 - 3/4. września 2016




Pomezania Malbork

-

Sparta Kleszczewo

3 września 2016 - 17:00


Chojniczanka II Chojnice

-

Meteor Pinczyn

3 września 2016 - 16:00


Kolejka 5 - 10/11. września 2016




Meteor Pinczyn

-

Borowiak Czersk

10 września 2016 - 16:00


Sparta Kleszczewo

-

Chojniczanka II Chojnice

10 września 2016 - 14:00


Kolejka 6 - 17/18. września 2016




Borowiak Czersk

-

Sparta Kleszczewo

18 września 2016 - 17:00


Gryf 2009 Tczew

-

Meteor Pinczyn

18 września 2016 - 14:00


Kolejka 7 - 24/25. września 2016




Meteor Pinczyn

-

Szarża Krojanty

24 września 2016 - 16:00


Sparta Kleszczewo

-

Gryf 2009 Tczew

24 września 2016 - 14:00


Kolejka 8 - 1/2. października 2016




Szarża Krojanty

-

Sparta Kleszczewo

1 października 2016 - 15:00


Wda Lipusz

-

Meteor Pinczyn

1 października 2016 - 16:00


Kolejka 9 - 8/9. października 2016




Meteor Pinczyn

-

Powiśle II Dzierzgoń

8 października 2016 - 16:00


Sparta Kleszczewo

-

Wda Lipusz

8 października 2016 - 14:00



Kolejka 10 - 15/16. października 2016



77.

Powiśle II Dzierzgoń

-

Sparta Kleszczewo

15 października 2016 - 15:00

78.

Gwiazda Karsin

-

Meteor Pinczyn

15 października 2016 - 14:00


Kolejka 11 - 22/23. października 2016




Meteor Pinczyn

-

Orzeł Subkowy

22 października 2016 - 16:00


Sparta Kleszczewo

-

Gwiazda Karsin

22 października 2016 - 14:00


Kolejka 12 - 29/30. października 2016




Orzeł Subkowy

-

Sparta Kleszczewo

30 października 2016 - 14:00


Żuławy Nowy Dwór Gdański

-

Meteor Pinczyn

29 października 2016 - 14:00


Kolejka 13 - 5/6. listopada 2016




Meteor Pinczyn

-

Radunia Stężyca

5 listopada 2016 - 14:00


Sparta Kleszczewo

-

Żuławy Nowy Dwór Gdański

5 listopada 2016 - 13:00


Kolejka 14 - 12/13. listopada 2016




Radunia Stężyca

-

Sparta Kleszczewo

12 listopada 2016 - 13:00


Błękitni Stare Pole

-

Meteor Pinczyn

12 listopada 2016 - 13:00


Kolejka 15 - 19/20. listopada 2016




Meteor Pinczyn

-

Wisła Korzeniewo

19 listopada 2016 - 13:00


Sparta Kleszczewo

-

Błękitni Stare Pole

19 listopada 2016 - 13:00





 
wstecz   dalej »
 
Top! Top!