www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA
sobota, 19 wrzesień 2020
 
 
W pruskiej szkole Drukuj E-mail
niedziela, 02 wrzesień 2007
AGROTURYSTYKA
Kociewski Gościniec

83-224 Borzechowo
ul. Wczasowa 1.
tel. 058 5611907
tel. kom: 888696622; 602136547
www: www.kwatera.net.pl
e-mail Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć e-mail Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Obiekt to odrestaurowana XIX wieczna pruska szkoła, położona w centrum miejscowości tuż przy trasie przelotowej nr 214 łączącej krajową A-1 z Pomorzem Zachodnim.
Budynek jest przystosowany do świadczenia usług przez cały rok.Do dyspozycji gości oddane są pokoje 2,3,4 osobowe oraz apartament, wszystkie wyposażone we własne łazienki ,TV i lodówki. Gościniec posiada dużą stylową jadalnię z kominkiem i zapleczem kuchennym do organizowania spotkań towarzyskich. Na zewnątrz bezpieczny prking i plac zabaw oraz zadaszona wiata do grilowania i palenia ognisk.
Borzechowo to miejscowość położona wśród lasów i jezior a jednocześnie bardzo dobrze skomunikowana . W promieniu 2 km znajdują się 4 urocze duże i czyste jeziora w odległości ok. 1 km przepływa bardzo czysta rzeka Wda słynąca z przepięknych tras spływów kajakowych i bobrów. Jednocześnie dookoła otoczona jest dużymi kompleksami leśnymi stanowiącymi wschodni kraniec Borów Tucholskich.
Przez miejscowość biegnie przelotowa trasa 214 stanowiąca skrót z trasy A-1 na Pomorze Zachodnie i do tzw." Berlinki" biegnącej przez całe Pomrze od Obwodu Kaliningradzkiego do granicy zachodniej.
Obiekt jest doskonałym punktem wypadowym do organizowania wycieczek samochodowych do najciekawszych miejscowości i miejsc na całym Pomorzu. Znajdujemy się ok. 80 km od Trójmiasta , 40 km od Malborka , 40 km. od Kościerzyny -stolicy Kaszub ,15 km. od Starogardu Gdańskiego - stolicy Kociewia.

Do dyspozycji gości jest 15 miejsc noclegowych i sala konferencyjno - bankietowa dla 50 osób

W obiekcie znajdują się :

  • dwa pokoje 2-osobowe
  • jeden pokój 3- osobowy
  • jeden pokój 4-osobowy
  • apartament 5 osobowy
 
wstecz   dalej »
 
Top! Top!