www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA
niedziela, 27 wrzesień 2020
 
 
Urodziny zblewskich czworaczków. Najciekawszy jest dzwonek od roweru! Drukuj E-mail
piątek, 16 wrzesień 2016

14 września 2012 r. na świat przyszły słynne na całą Polskę zblewskie czworaczki, Agatka, Weronika, Oliwia i Julia. Z tej okazji w środę (14 września 2016 r.)  solenizantki z życzeniami i prezentami odwiedzili sekretarz gminy Zblewo Daniel Szpręga  oraz kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Anna Wojak. Państwo Beata i Czesław Dembek byli bardzo wzruszeni, pan Czesław udzielał wywiady TVP Gdańsk, a dziewczynki z zapałem zajęły się wspaniałymi prezentami.

14 września 2012 r. na świat przyszły słynne na całą Polskę zblewskie czworaczki, Agatka, Weronika, Oliwia i Julia. Z tej okazji w środę (14 września 2016 r.)  solenizantki z życzeniami i prezentami odwiedzili sekretarz gminy Zblewo Daniel Szpręga  oraz kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Anna Wojak. Państwo Beata i Czesław Dembek byli bardzo wzruszeni, pan Czesław udzielał wywiady TVP Gdańsk, a dziewczynki z zapałem zajęły się wspaniałymi prezentami.

Dwoił się i troił Andrzej Raduński, żeby zrobić porządny materiał do TVP Gdańsk. Dziewczynki nie były tym specjalnie zainteresowane, przyzwyczajone do wizyt rozmaitych mediów. Ale rowery, jakie otrzymały w prezencie od Gminy, bardzo im się spodobały. Zaintrygowały je zwłaszcza rowerowe dzwonki.

Życzymy małym solenizantkom dużo radości, miłości bliskich i wszystkich wokół, dużo słońca i radości oraz dużo zdrowia, a reszta przyjdzie z czasem.

Fot. Tadeusz Majewski


 

 

 

 

 

 

 

  
wstecz   dalej »
 
Top! Top!