www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA
sobota, 19 wrzesień 2020
 
 
Siłacz Kociewski w Zblewie - wszystko o zawodach... Drukuj E-mail
poniedziałek, 26 maj 2008
 Zawody Województwa Pomorskiego i Kujawsko-Pomorskiego                                        "Strong Man"
Zblewo Plac  700 Lecia
7.06.2008 r.
 
                                                                                            
                                                  Program zawodów


1. Otwarcie zawodów                                                                                                               13:30
2. Prezentacja zawodników                                                                                                    13:45
3. Start zawodników – konkurencje ”Strong – Man”                                                        14:00          
4. Wręczanie pucharów  i dyplomów siłaczom i osobom                                                17:00
uczestniczącym w konkurencjach sportowych                                                                 

Dodatkowe atrakcje

Zespół „BOYS”
Bicie rekordu Guinnessa
Zespół „NOC”                                                                                                           
Występy artystyczne                                                                                                                 
                                                                                                          

                                               Regulamin


1. Cel
 
- Propagowanie sportów siłowych wśród młodzieży.
- Integracja społeczeństwa Kociewia po przez sport
- Promocja  gminy, powiatu w wymiarze ponad regionalnym
 
2. Organizatorzy

- Urząd Gminy w Zblewie
- Klub Sportowy ”OLIMP”

3. Uczestnictwo
 
- w  zawodach  mają  prawo startu zawodnicy , którzy zostali wytypowani  drogą  eliminacji w klubie Sportowym  ”OLIMP” oraz  zaproszeni  goście z znaczącymi osiągnięciami sportowymi 
- dobry stan zdrowia i aktualne zaświadczenie lekarskie
                         
4. Punktacja

I      miejsce  -  13 pkt                                                                                    II   miejsce    - 11 pkt
III    miejsce  -  10 pkt                                                                                   IV  miejsce      - 9 pkt
V    miejsce   -   8 pkt                                                                                    VI  miejsce      - 7 pkt
VII  miejsce  -    6 pkt                                                                                   VIII  miejsce     -  5 pkt
IX   miejsce   -   4 pkt                                                                                      X  miejsce     -  3 pkt
XI   miejsce   -   2 pkt                                                                                   XII   miejsce      - 1 pkt

Nie zaliczona konkurencja 0 pkt.
       

5. Nagrody:

- puchary, medale, dyplomy, nagrody pieniężne

6. Konkurencje

-  Podrzucanie sztangi 120 kg na czas ( 1 min )
-  Martwy ciąg grubym gryfem do max obciążenia
-  Spacer farmera z walizkami  po 150 kg  na odległość
-  Przerzucanie opony 300 kg
-  Rzut oburącz ciężarkiem 50 kg  na odległość

7. Postanowienia końcowe
 
- Organizator nie ponosi  żadnej odpowiedzialności z tytułu wypadków podczas trwania zawodów
 i dotyczy to zarówno zawodników, sędziów, publiczności i obsługi technicznej

Obowiązek  ubezpieczenia  spoczywa  na  zawodniku  lub   stowarzyszeniu  delegującym go na te zawody.

Konkurencje rozgrywane będą bez osprzętu wspomagającego typu: paski, ściągacze, kostiumy

Zaproszeni  zawodnicy  proszeni  są  do  potwierdzenia  udziału  zawodach do dnia 20.05.09.2007 na kontakt: URZĄD GMINY ZBLEWO - 058 588 42 03, 608 335 035

 
Uwaga: W przerwach między konkurencjami siłowymi będą zaproszone osoby z publiczności do brania udziału w ćwiczeniach siłowych i sprawnościowych .
 
                          

                                                                                                                                                     
                                                                                   
                Lista zawodników uczestniczących w zawodach
                                           „Strong – Man”
                                           Zblewo 07.06.2008rok


1. )Łukasz Wozniak – Gniezno
        * waga 115 kg

      - wicemistrz Polski                        2005 rok
      - I miejsce w Siłaczu  Chełmży    2007 rok
         -  martwy ciąg                                310 kg

2. Marcin Wlizno -  Aleksandrów
               * waga 105 kg
       
             I miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Drużynowym  „ STRONG -  MAN ”
             ZNIN – 2008 rok

3. Przemysław Radkowski
                * waga 110 kg

         I miejsce na Ogólnopolskim Turnieju  Drużynowym „ STRONG – MAN”
          ZNIN – 2008 rok

4.  Adam Rożyk – Gdynia
           * waga 150 kg

- I Miejsce w Mocarzu kociewskim Gniew 2005 rok, 2006 rok, 2007 rok
- II Miejsce Zawody Siłaczy w Lęborku
- Mistrz woj. pomorskiego w siłowaniu na rękę

5. Jarosław Grubba – Pruszcz Gdański
          * waga 110 kg

- I miejsce Mocarz kociewski Gniew         2001 rok

6. Daniel Szczurowski – Miłobądz
          * waga 105 kg

- V-ce w Mocarza kociewskiego   Gniew     2005 rok
- II miejsce Mocarz kociewski       Gniew     2007 rok
- II miejsce Siłacz kociewski          Zblewo   2007 rok

7. Krzysztof Filcek – Tczew
         * waga  100 kg

- martwy ciąg 300 kg
- wyciskanie sztangi na ławce 220 kg.

 
  8. Patryk Langowski – Lubichowo
         * waga 120 kg

- I miejsce w martwym ciągu powiatu starogardzkiego 2005r.
- wyciskanie sztangi leżąc 230 kg.

9. Tomasz Schade    – Borzechowo
        * waga 125 kg

- IV miejsce Siłacz kociewski Zblewo               2006 rok
- III miejsce Siłacz kociewski Zblewo                2007 rok
- V miejsce Mocarz kociewski Gniew               2007 rok

10. Artur Herold – Zblewo
        * waga 100 kg

- I Mistrz woj. Pomorskiego w martwym ciągu   2006 rok
- I miejsce w Siłaczu kociewskim                           2006 rok
- II miejsce w Mocarzu kociewskim                       2006 rok
- I miejsce w Siłaczu kociewski                              2007 rok
    
11. Jurand Goszczyński – Straszyn
         * waga 120 kg

- III miejsce mocarz kociewski 2007 rok
- Mistrz Gdańska w pchnięciu kulą

12). Lech Makowski - Tczew
          * waga 125 kg

- Mocarz Kociewski 2004 rok

13. Tomasz Czapiewski – Czarna Woda
           * waga 120 kg    
 
wstecz   dalej »
 
Top! Top!