www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA
czwartek, 03 grudzień 2020
 
 
Inwestycje zrealizowane, realizowane, przetargi Drukuj E-mail
poniedziałek, 24 sierpień 2009
Obecnie realizowane inwestycje - jak zwykle konkretnie i krótko mówi Krzysztof Partyka, inspektor do spraw inwestycji i zamówień publicznych informuje - to budowa chodników w Zblewie przy ulicy Pinczyńskiej oraz w Pinczynie – przy drodze powiatowej w Pinczynie (przy niebezpiecznym łuku drogi – wjazd do Pinczyna ze strony Zblewa – przyp. red.). Prace w Zblewie już ukończono, w Pinczynie – najprawdopodobniej będą zrealizowane do 30 września.

-

Do 30 października będzie trwała modernizacja Gminnego Ośrodka Kultury w Zblewie wraz z likwidacją barier architektonicznych dla osób niepełnosprawnych.

Trwa modernizacja stadionu sportowego w Pinczynie. Obejmuje ona budowę nawierzchni stadionu z trawą wraz z systemem nawadniania oraz ogrodzenie stadionu siatką.

W fazie rozstrzygnięcia są następujące przetargi na:

- budowę sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na działkach w Pinczynie

- budowę kompleksu sportowego w ramach programu Orlik 2012 w Pinczynie

- uporządkowanie gospodarki ściekowej w gminie Zblewo – I etap (Radziejewo, Miradowo, Białachowo i pozostała część Zblewa)

Gmina zamierza również ogłosić przetarg na budowę ośrodka wielofunkcyjnego o nawierzchni poliuretanowej w Kleszczewie.

Gmina otrzymała również dofinansowanie na budowę świetlicy wiejskiej z zapleczem socjalnym i szatnią dla sportowców w miejscowości Radziejewo w kwocie 500 tysięcy złotych w ramach działania Odnowa i Rozwój Wsi.

Not. t.m.

 
wstecz   dalej »
 
Top! Top!