www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA
środa, 27 maj 2020
 
 
XVIII finał WOŚP w Pinczynie Drukuj E-mail
czwartek, 07 styczeń 2010
Po raz kolejny 10 stycznia 2010r. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Zespole Kształcenia i Wychowania w Pinczynie. Podczas tegorocznego XVIII finału kwestować będzie 15 wolontariuszy.

Zaczynamy od kwesty ulicznej od godziny 8.00 - 12.00. O godziny 16.00 do 19.00 przenosimy się do szkoły, w której tradycyjnie będą dobywały się imprezy towarzyszące, podczas których będziemy zbierać pieniądze na WOŚP, która w tym roku gra dla dzieci z chorobami onkologicznymi.

W tym roku XVIII finał WOŚP w szkole w Pinczynie będzie przebiegał na sportowo, tzn. uczniowie zaprezentują swoje umiejętności gimnastyczno-sportowe poczynając od najmłodszych klas szkoły podstawowej, a kończąc na klasach gimnazjalnych. Uczniowie ci wystąpią w pokazach gimnastycznych, akrobatycznych i tanecznych z przyborami.

Dodatkowo uczniowie klasy III b PSP, wystąpią w przedstawieniu o tematyce świątecznej, które przygotowały wraz ze swoimi nauczycielami.

Po występach uczniów rozpoczynamy losowanie nagród w Loterii Fantowej, w której losujemy: m.in. bony towarowe do wykorzystania w sklepach spożywczych na terenie Pinczyna i Zblewa oraz Centrum Zaopatrzenia Rolnictwa w Zblewie, zaproszenia do salonów fryzjerskich na strzyżenia, zaproszenia na pizzę, karnet do solarium oraz wiele innych nagród rzeczowych.

Kolejnym punktem tegorocznego XVIII finału WOŚP będzie licytacja piłek z autografami polskich siatkarzy m.in. M. Wlazły, B. Kurka, P. Gacka, D. Plińskiego i innych, piłek z autografami koszykarzy Polpharmy, dresy zawodników Polpharmy, gadżety WOŚP; koszulki, kubki i inne, kosza wędlin z masarni Herold, kalendarze i wiele innych przedmiotów.

Ostatnim punktem programu będzie odśpiewanie przez chór szkolny hymnu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pt. „Serce sercu”.


Ewa Niemczyk

Przebieg XVIII finału WOŚP

16.00 – rozpoczęcie XVIII finału WOŚP

16.10 – przedstawienie klas I-III – „Śpiący Mikołaje”

16.40 – muzyka

16. 45 – Pokaz z obręczami

16.55 – muzyka

17.00 – Pokaz muzyczno-gimnastyczny – „Piraci”

17.10 – pokaz taneczny dziewcząt z kl. IIb Gim.

17.15 - muzyka

17.20 – pokaz gimnastyczny

17.25 - pokaz gimnastyczny z piłkami

17.30 - muzyka

17.40 – pokaz gimnastyczny – „Piramidy”

17.50 – pokaz gimnastyczny ze skakankami

17.55 – pokaz gimnastyczny – „Piraci II”

18.00 – loteria fantowa – losowanie głównych nagród

18.30 – licytacja

19.00 – piosenka finałowa


  • Bar Fast – Food – sala nr 11 – wychowawcy klas. I-III PG

  • Bar „Caffe” – świetlica szkolna – wychowawcy kl. IV-VI

  • Kiermasz – dolny korytarz – wychowawcy I-III PSP

  • Wystawa historyczna

  • Loteria fantowa – łącznik przy sali gimnastycznej

  • Licytacja 
wstecz   dalej »
 
Top! Top!