www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA
piątek, 05 czerwiec 2020
 
 
Najnowsza historia. Wybory do Rady Gminy Zblewo V kadencji Drukuj E-mail
środa, 21 kwiecień 2010

Z PROTOKOŁU Z WYBORÓW do Rady Gminy Zblewo sporządzonego dnia 13 listopada 2006 r. przez Gminną Komisję Wyborczą w Zblewie. Dla wyboru Rady Gminy Zblewo utworzono 7 okręgów wyborczych.


Okręg wyborczy nr 1 obejmujący 2 mandaty.

1. Głosów ważnych oddano 427

Na poszczególne listy kandydatów i kandydatów z tych list oddano następującą liczbę głosów ważnych:


Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY PSL - 324

1) RESZKA Marian - 221

2) JANKOWSKI Krzysztof - 103


Lista nr 4 - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - 75

1) HAPKE Jadwiga - 46

2) PLATA Barbara - 29


Lista nr 7 - KW SAMOOBRONA RP - 18

1) PODOLSKI Jan - 18


Lista nr 18 - KWW ANDRZEJA GAJEWSKIEGO - 47

1) WENSIERSKA Maria - 20

2) PIOTRZKOWSKA - ZAŁĘSKA Zofia - 27


Lista nr 19 - KWW ROZWÓJ, EDUKACJA, ZDROWIE, SPORT - 30

1) MENCZYKOWSKI Łukasz Leon - 18

2) SIKORSKI Eugeniusz - 12


Lista nr 21 – KWW WIESŁAWA OSSOWSKIEGO - 112


1) PIŁAT Patryk Piotr - 77

2) KOŁTONOWSKI Przemysław Marek - 35


Lista nr 22 – KW STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE - 115


1) KOWALCZYK Zenon - 92

2) ŁUBACH Małgorzata - 23


Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymali i zostali wybrani radnymi:

JANKOWSKI Krzysztof - 103

z listy nr 1 KOMITET WYBORCZY PSL

RESZKA Marian - 221

z listy nr 1 KOMITET WYBORCZY PSL


Okręg wyborczy nr 2 obejmujący 1 mandat.

Głosów ważnych oddano 223

Na poszczególne listy kandydatów i kandydatów z tych list oddano następującą liczbę głosów ważnych:


Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY PSL - 71

1) CHYŁA SYLWESTER - 71


Lista nr 4 - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ – 24

1) ZAKRZEWSKA Elżbieta - 24


Lista nr 6 - KKW SLD + SDPL + PD + UP LEWICA I DEMOKRACI 19

1) STACHOWICZ Krystian Daniel - 19


Lista nr 18 – KWW ANDRZEJA GAJEWSKIEGO – 22

1) CHEREK Stanisława – 22


Lista nr 19 – KWW ROZWÓJ, EDUKACJA, ZDROWIE, SPORT - 55

1) BAHR Zbigniew Bernard - 55


Lista nr 20 – KW SAMOOBRONA P - 6

1) PIŁAT Katarzyna - 6


Lista 21 – KWW WIESŁAWA OSSOWSKIEGO - 18

1) WIECZOREK Ryszard - 18


Lista nr 22 - STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE - 8

1) LITKOWSKI Przemysław 8


Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymali i zostali wybrani radnymi:

CHYŁA Sylwester - 71

KOMITET WYBORCZY PSL


Okręg wyborczy nr 3 obejmujący 4 mandaty


Lista nr 1 – KOMITET WYBORCZY PSL 481

1) ENGLER Krystyna – 147

2) KOSTKA Zbigniew – 47

3) FOJUT Stanisław – 157

4) HEROLD – WĄS Lucyna – 130


Lista nr 4 – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1) KOZŁOWSKI Józef Mirosław – 63

2) BRUS Gertruda - 84


Lista nr 18 – KWW ANDRZEJA GAJEWSKIEGO - 759

1) ĆWIKLIŃSKI Mirosław Juliusz - 250

2) MIKOŁAJEWSKI Henryk - 163

3) MODRZEJEWSKI Hubert - 146

4) SUCHOMSKI Dariusz Józef - 200


Lista nr 19 - KWW ROZWÓJ, EDUKACJA, ZDROWIE, SPORT – 334

1)BIELIŃSKI Franciszek - 67

2) KUBIK Maciej Franciszek - 92

3) SZULKOWSKA Irena Marta - 110

4) URBAN Mirosław – 65


Lista nr 21 – KWW WIESŁAWA OSSOWSKIEGO - 279

1) WOJTAŚ Otylia - 105

2) PÓŁTORAK Mirosław – 77

3) OSSOWSKI Jan Ksawery - 72

4) KLINKOSZ Elżbieta - 25


Lista nr 22 – KW STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE – 215

1) KURCZYŃSKA Marzenna – 79

2) KŁOSS Krzysztof - 50

3) KONIECZKA Piotr - 34

4) STYPA Grzegorz – 52


Lista nr 23 – KWW TOMASZA BOSZKA - 431

1) BOSZKA Tomasz Paweł - 431


Najwięcej oddanych głosów otrzymali i zostali wybrani radnymi:

MIKOŁAJEWSKI Henryk - 167

z listy nr 18 KWW ANDRZEJA GAJEWSKIEGO


SUCHOMSKI Dariusz Józef - 200

z listy nr 18 KWW ANDRZEJA GAJEWSKIEGO


ĆWIKLIŃSKI Mirosław Juliusz – 250

z listy nr 18 KWW ANDRZEJA GAJEWSKIEGO


BOSZKA Tomasz Paweł - 431

z listy nr 23 KWW TOMASZA BOSZKA



Okręg wyborczy nr 4 obejmujący 2 mandaty.

Wybory odbyły się. Głosowanie przeprowadzono.

1. Głosów ważnych oddano - 552

2. Na poszczególne listy kandydatów i kandydatów z tych list oddano następującą liczbę głosów ważnych:


Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY PSL - 241

1) JĘDERNALIK Edward - 92

2) SURÓWKA Krzysztof – 149


Lista nr 4 - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - 39

1) SIUDZIŃSKI Mirosław Kazimierz - 39


Lista nr 7 - KW SAMOOBRONA RP - 38

1) SARNOWSKI Rafał Bogdan - 38


Lista nr 18 — KWW ANDRZEJA GAJEWSKIEGO - 222

1) GULGOWSKI Krzysztof - 98

2) KORNELA Beata Małgorzata - 124


Lista nr 20 — KW SAMOOBRONA RP - 4

1) PRZYBIELSKI Piotr - 1

2)SKOWROŃSKI Jan - 3


Lista nr 21 — KWW WIESŁAWA OSSOWSKIEGO - 231

1) DRÓŻKOWSKA Hanna Maria - 67

2) KOŚNIK Mieczysław - 164


Lista nr 22 — KW STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE - 50

1) NARLOCH Maria - 50

2) RESZKA Sławomir – 15


Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymali i zostali wybrani radnymi:

SURÓWKA Krzysztof - 149

z listy nr l KOMITET WYBORCZY PSL


KOŚNIK Mieczysław – 164

z listy nr 21 KWW WIESŁAWA OSSOWSKIEGO


Okręg wyborczy nr 5 obejmujący 1 mandat


Głosów ważnych oddano 178


Lista nr 1 – KOMITET WYBORCZY PSL 52

1) BARAN Andrzej - 52


Lista nr 4 – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - 18


1) JANKOWSKI Rafał Marcin – 18


Lista nr 18 – KWW ANDRZEJA GAJEWSKIEGO – 47

1) PIASKOWSKA – KIEŁTYKA Elżbieta – 47


Lista nr 20 - KW SAMOOBRONA p – 8

1) ŚWIECZKOWSKI Jan – 8


Lista nr 21 KWW WIESŁAWA OSSOWSKIEGO – 38

1) OTTA Aldona – 15


Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymali i zostali radnymi:

BARAN Andrzej – 52

KOMITET WYBORCZY PSL


Okręg wyborczy nr 6 obejmujący 4 mandaty.

Głosów ważnych oddano 1169

Na poszczególne listy kandydatów i kandydatów z tych list oddano nastepująca liczbę głosów ważnych:



Lista nr I — KOMITET WYBORCZY PSL 568

1) MISZEWSKA Bogumiła - 153

2) RAMBOWSKI Roman - 216

3) KŁOS Marek - 111

4) TYMIŃSKA Katarzyna - 88


Lista nr 4 — KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - 152

1) BIELIŃSKA Elżbieta Gertruda - 37

2) KAŁUŻA Bronisław Feliks - 48

3) BĄKOWSKI Kazimierz Stanisław - 45

4) SZWOCH Michał Zenon - 22


Lista or 18 — KWW ANDRZEJA GAJEWSKIEGO - 1253

1) KONEWKA Ryszard Kazimierz - 373

2) OSMÓLSKI Adam Piotr - 394

3) STYPA Jan - 184

4) TROCHA Janusz Feliks - 302


Lista nr 19 — KWW ROZWÓJ, EDUKACJA, ZDROWIE, SPORT - 166

1) SŁOMIŃSKI Jan - 69

2) PRĄDZIŃSKI Franciszek - 14

3) KUKŁA Jerzy Franciszek - 73

4) MODRZEJEWSKI Tadeusz Leszek - 10


Lista nr 21 — KWW WIESŁAWA OSSOWSKIEGO - 563

1) SŁOMIŃSKA Renata Barbara - 113

2) PUTTKAMMER Dorota Beata - 80

3) KUCZKOWSKI Czesław Anastazy - 257

4) SZYNKOWSKA Wiesława Bożena - 113


Lista nr 22 — KW STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE - 348

1) PRABUCKI Janusz - 72

2) JASIŃSKI Jan - 116

3) UMERSKI Mirosław - 78

4) ZDROJEWSKA Aleksandra - 82


Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymali i zostali wybrani radnymi:

KUCZKOWSKI Czesław Anastazy - 257

z listy nr 21 KWW WIESŁAWA OSSOWSKIEGO


TROCHA Janusz Feliks

z listy nr 18 KWW ANDRZEJA GAJEWSKIEGO


KONEWKA Ryszard Kazimierz – 373

z listy nr 18 KWW ANDRZEJA GAJEWSKIEGO


OSMÓLSKI Adam Piotr – 394

z listy nr 18 KWW ANDRZEJA GAJEWSKIEGO



Okręg wyborczy nr 7 obejmujący 1 mandat

Głosów ważnych oddano 336


Na poszczególne listy kandydatów i kandydatów z tych list oddano następującą liczbę głosów ważnych:


Lista nr 1 – KOMITET WYBORCZY PSL - 177

1) JĘDRZEJEWSKA Ewa Mirosława - 177


Lista nr 18 – KWW ANDRZEJA GAJEWSKIEGO - 111

1) DEMBEK Irena Barbara - 111


Lista nr 21 – KWW WIESŁAWA OSSOWSKIEGO – 20

1) KRUGER Teresa Elżbieta


Lista nr 22 – KW STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE - 28

1) SPYCHALSKA Jolanta - 28


Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymali i zostali radnymi:

JĘDRZEJEWSKA Ewa Mirosława - 177

z listy nr 1 KOMITET WYBORCZY PSL




 
wstecz   dalej »
 
Top! Top!