www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA
niedziela, 23 luty 2020
 
 
Wyniki wyborów do Rady Gminy Zblewo - IV kadencja Drukuj E-mail
środa, 21 kwiecień 2010
Wyniki wyborów do Rady Gminy Zblewo - IV kadencja oraz wyniki I tury wyborów na wójta Gminy Zblewo.



OBWIESZCZENIE

Gminnej Komisji Wyborczej w Zblewie

z dnia 9 października 2002 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Gminy Zblewo


KRĘG NR l

Lista nr 2 KW Samoobrona RP

1. Podolski Jan – 46, Kleszczewo 44 lat

2. Prześrut Mirosław Jerzy – 20, Kleszczewo 22 lata

Lista nr 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UP

1. Giełdon Katarzyna Róża – 23, Kleszczewo 40 lat

2. Jaskulska Wanda – 22, Kleszczewo 54 łata


Lista Nr 8 Kociewskie Forum Wyborcze

1. Syska Danuta – 6, Kleszczewo 45 lat

2. Jankowski Krzysztof Tadeusz – 77, Kleszczewo 41 lat


Lista nr 10 PP Samorządność

1. Piłat Patryk Piotr – 76, Kleszczewo 23 lata

2. Zawadka Sebastian Andrzej – 38, Kleszczewo 28 lat


Lista nr 12 Komitet Wyborczy A. Gajewskieg

1. Świeczkowski Tadeusz Andrzej – 54, Kleszczewo 51 lat

2. Chraniuk Justyna – 42, Kleszczewo 20 lat


Lista nr 13 Komitet Wyborczy Wyborców „ Wspólna Gmina”

1. Kubik Maciej – 23, Pinczyn 26 lat

2. Sikorski Eugeniusz – 15, Kleszczewo 32 lata


Lista nr 14 Komitet Wyborczy PSL

1. Żur Sławomir Wacław – 64, Kleszczewo 40 lat

2. Reszka Marian – 146, Kleszczewo 48 lat


OKRĘG NR 2

Lista nr 2 KW Samoobrona RP

1. Wieczorek Ryszard – 48, Jezierce 45 lat


Lista nr 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UP

1. Klaman Waldemar Wincenty – 15, Semlin 41 lat


Lista nr 8 Kociewskie Forum Wyborcze

1. Mucha Józef19, Jezierce 72


Listo nr 9 Komitet Wyborczy Wyborców Ludowcy

1. Bahr Zbigniew Bernard – 64, Semlin 35 łat


Lista nr 12 Komitet Wyborczy A. Gajewskiego

1. Ryczek Andrzej – 26, Jezierce 31 lat


Lista nr 14 Komitet Wyborczy PSL

1. Balicki Tadeusz – 17, Jezierce 55 lat


Lista nr 15 Komitet Wyborczy Wyborców Prawo i UCZCIWOŚĆ

1. Knuta Henryk Władysław – 39, Semlin 75 lat



OKRĘG NR 3

Lista nr 5 Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UP

1. Woroniecki Waldemar Stanisław – 136, Pinczyn 50 lat

2. Piotrowski Andrzej – 80, Pinczyn 51 lat

3. Stencel Katarzyna – 136, Pinczyn 29 łat

4. Samulewska Kamila Lucyna – 50, Pinczyn 38 lat


Lista nr 8 Kociewskie Forum Wyborcze

1. Dolna Jolanta Anna – 119, Pinczyn 40 lat

2. Moritz Jolanta Maria – 95, Pinczyn 41 lat

3. Brus Gertruda – 54, Pinczyn 57 lat

4. Klinkosz Rafał Dariusz – 56, Pinczyn 25 lat


Lista nr 9 Komitet Wyborczy Wyborców Ludowcy

l . Heldt Mirosława Maria – 54, Pinczyn 47 lat


Lista nr 10 PP Samorządność

1. Modrzejewski Hubert – 104, Pinczyn 51 lat

2. Ossowski Jan Ksawery – 169, Pinczyn 36 lat

3. Olszewski Stanisław Marian – 124, Pinczyn 51 lat

4. Bogalecki Tadeusz Wawrzyniec – 44, Pinczyn 46 łat


Lista nr 11 KWW „Gminne Forum Samorządowe"

1. Kłoss Krzysztof Maciej – 55, Pinczyn 30 lat

2. Wysocki Tadeusz – 58, Piesienica 34 lata


Lista nr 12 Komitet Wyborczy A Gajewskiego

1. Gackowska Iwona - 73, Pinczyn 42 lata

2. Suchomski Dariusz – 196, Pinczyn 38 lat

3. Musolf Leszek Jerzy – 235, Pinczyn 45 lat

4. Pozorski Franciszek Konrad – 164, Pinczyn 34 lat


Lista nr 13 Komitet Wyborczy Wyborców ,, Wspólna Gmina"

1. Szulkowska Irena Marta – 121, Pinczyn 43 lata

2. Kurczyńska Marzenna Zofia – 59, Pinczyn 38 lata

3. Półtorak Mirosław – 64, Piesienica 40 lat

4. Ćwikliński Mirosław – 176, Pinczyn 49 lat


Lista nr 14 Komitet Wyborczy PSL


1. Bieliński Franciszek – 74, Pinczyn 46 lat

2. Engler Krystyna – 190, Pinczyn 56 lat

3. Fojut Stanisław – 176, Piesienica 51 lat

4. Rompa Stanisław – 154, Pinczyn 46 lat


Lista nr 15 Komitet Wyborczy Wyborców Niezależni

1. Preiss Andrzej Jan – 43, Pinczyn 40 lat


Lista nr 16 KWW ONP

1. Wilanowska-Szumała Krystyna Maria - 60, Pinczyn 37 lat

2. Jędrzejewski Eugeniusz – 48, Karolewo 60 lat

3. Kozłowski Józef Mirosław – 25, Pinczyn 40 lat

4. Niemczyk Zenon Józef - 43, Pinczyn 46 lat


OKRĘG NR 4

Lista nr 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UP

1. Lies Henryk Mieczysław – 8, Radziejewo 68 lat

2. Gzella Brunon Józef – 45, Borzechowo 52 lata


Lista nr 8 Kociewskie Forum Wyborcze

1. Jędernalik Edward Jan – 115, Borzechowo 63 lata


Lista nr 9 Komitet Wyborczy Wyborców Ludowcy

1. Krzemiński Roman - 30, Radziejewo 43 lata


Lista nr 10 PP Samorządność

1. Zamońska Bożena Maria – 77, Borzechowo 50 lat

2. Gołuńska Daniela – 73, Radziejewo 57 lat


Lista nr 12 Komitet Wyborczy A. Gajewskiego

1. Czubek Janusz Henryk – 99, Borzechowo 39 lat

2. Bąkowski Leszek Józef – 48, Borzechowo 39 lat


Lista nr 13 Komitet Wyborczy Wyborców „Wspólna Gmina "

1. Sroka Jerzy Jakub - 33, Borzechowo 36 lat


Lista nr 14 Komitet Wyborczy PSL

l . Kośnik Mieczysław – 108, Borzechowo 51 lat

2. Gulgowski Krzysztof – 132, Borzechowo 33 lata


Lista nr J 5 Komitet Wyborczy Wyborców „Bukowianka"

1. Frischmut Adam Paweł – 75, Mały Bukowiec 42 lata


Lista nr 16 „Odnowa"

l. Surówka Arleta – 101, Radziejewo 27 lat



OKRĘG NR 5

Lista nr 2 KW Samoobrona RP

1. Torłop Jan – 6, Zblewo 60 lat


Lista nr 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UP

1. Gołuński Felicjan Jan – 16, Miradowo 67 lat


Lista nr 8 Kociewskie Forum Wyborcze

1. Aszyk Henry – 13, Białachowo 49 lat


Lista nr 9 Komitet Wyborczy Wyborców Ludowcy

1. Baran Andrzej – 36, Białachowo 43 lata


Lista nr 11 KWW „Gminne Forum Samorządowe"

1. Wysocka Henryka – 7, Miradowo 44 lata


Lista nr 12 Komitet Wyborczy A. Gajewskiego

1. Bieliński Czesław – 24, Miradowo 47 lat


Lista. nr 13 Komitet Wyborczy Wyborców „Wspólna Gmina"

1. Piaskowska-Kiełtyka Elżbieta - 28, Białachowo 37 lat


Lista nr 14 Komitet Wyborczy PSL

1. Talaśka Zygmunt – 44, Miradowo 41 lat


OKRĘG NR 6

Lista nr 2 KW Samoobrona RP

1. Dietrich Danuta - 73, Zblewo 44 lata

2. Pietruszyński Czesław – 75, Zblewo 64 lata


Lista nr 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UP

1. Draws Marek Waldemar – 117, Zblewo 38 lat

2. Zdrojewska Aleksandra Maria – 104, Zblewo 48 lat

3. Umerska Regina Joanna – 84, Zblewo 39 lat

4. Cyrzan Czesław Jan – 32, Zblewo 54 lat


Lista nr 8 Kociewskie Fonim Wyborcze

1. Kostka Grzegorz – 72, Zblewo 52 lata

2. Fojut Jerzy – 97, Zblewo 59 lat

3. Knuth Stanisław – 71, Zblewo 55 lat

4. Galikowski Leszek Franciszek – 81, Zblewo 50 lat


Lista nr 9 Komitet Wyborczy Wyborców Ludowcy

l . Puttkammer Franciszek – 64, Zblewo 67 lat

2. Pelowski Henryk Paweł – 53, Zblewo 52 lata


Lista nr 10 PP Samorządność

1. Kuczkowski Czesław Anastazy – 247, Zblewo 63 lata

2. Rachwał Kazimierz – 127, Zblewo 66 lat

3. Zieliński Rajmund Bernard – 175, Zblewo 60 lat

4. Sikora Wiesław – 116, Zblewo 50 lat


Lista nr 11 KWW Gminne Forum Samorządowe

1. Jasiński Łukasz Grzegorz – 38, Zblewo 22 lata

2. Kubisz Cecylia Jadwiga – 79, Zblewo 39 lat

3. Sobiechowska Irena Barbara- 43, Zblewo 46 lat


Lista nr 12 Komitet Wyborczy A. Gajewskiego

1. Trzebiatowska Iwona – 155, Zblewo 33 lata

2. Osmólski Adam Piotr – 437, Zblewo 32 lata

3. Trocha Janusz Feliks – 231, Zblewo 54 lata

4. Gajewski Andrzej – 357, Zblewo 49 lat


Lista nr 13 Komitet Wyborczy Wyborców „Wspólna Gmina"

1. Słomiński Jan – 50, Zblewo 40 lat

2. Świtała Kazimierz – 136, Zblewo 37 lat

3. Damaszk Tomasz - 135, Zblewo 30 lat

4. Herold Tadeusz - 177, Zblewo 44 lata


Lista nr 14 Komitet Wyborczy PSL

1. Belicki Józef - 151, Zblewo 52 lata

2. Burczyk Leszek – 190, Zblewo 43 lata

3. Frischmut Jerzy Michał – 135, Zblewo 34 lata

4. Rambowski Roman Bernard – 155, Zblewo 47 lat


Lista nr 15 Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin

1. Papke Joanna Zofia – 39, Zblewo 30 lat


Lista 16 Komitet Wyborczy Wyborców Bez Tajemnic

1. Birna Wojciech Piotr – 96, Zblewo 37 lat


OKRĘG NR 7

Lista nr 2 KW Samoobrona RP

1. Pietruszyńska Kinga Maria – 6, Zblewo 25 lat


Lista nr 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UP

1. Fota Zdzisław – 62, Bytonia 46 lat


Lista nr 8 Kociewskie Forum Wyborcze

1. Jedrzejewska Ewa Mirosława – 100, Bytonia 41 lat


Lista nr 10 PP Samorządność

1. Bendel Irena – 8, Cis 45 lat


Lista nr 12 Komitet Wyborczy A. Gajewskiego

1. Szarmach Wacław – 36, Bytonia 47 lat


Lista nr 13 Komitet Wyborczy Wyborców „ Wspólna Gmina"

l . Miotk Hanna Ewa – 23, Cis 42 lata


Lista nr 14 Komitet Wyborczy PSL

1. Czubkowski Kazimierz Bronisław – 60, Bytonia 55 lat


Przewodnicząca Gminnej Komisji Wyborczej /-/ Edeltraud Grudniewska



Wyniki I tury wyborów bezpośrednich na wójta gminy Zblewo


Gajewski Andrzej – 1324

Gumiński Jan – 400

Kamysz Jan – 455

Ossowski Wiesław – 379

Pepliński Tadeusz – 277

Trawicki Krzysztof – 1220

 
wstecz   dalej »
 
Top! Top!