www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA
piątek, 05 czerwiec 2020
 
 
Historia. Wybory do Rady Gminy Zblewo - II kadencja Drukuj E-mail
środa, 21 kwiecień 2010

OBWIESZCZENIE o wynikach wyborów do Rady Gminy w Zblewie. W 20 okręgach wyborczych wybierano 20 radnych. Wyniki głosowania i wyniki wyborów w poszczególnych okręgach wyborczych przedstawiają się następująco:

Okręg wyborczy nr l

a) osób uprawnionych do głosowania 371

b) oddanych głosów 127

c) głosów nieważnych 2

d) głosów ważnych 125, w tym

e) głosów ważnych bez dokonania wyboru

f) poszczególni kandydaci otrzymali następującą liczbę głosów ważnych

1) Chraniuk Tadeusz - 23

2) Dąbrowska Barbara - 36

3) Elias Hanna - 28

4) Machajewski Zygmunt Jan - 31


Okręg wyborczy nr 2

a) osób uprawnionych do głosowania 347

b) oddanych głosów - 144

c) głosów nieważnych - 1

d) głosów ważnych 143, w tym

e) głosów ważnych bez dokonania wyboru 3

f) poszczególni kandydaci otrzymali następującą liczbę głosów ważnych

1) Jankowski Krzysztof Tadeusz - 31

2) Mischke Marek Krzysztof - 76

3) Socha Stanisław – 33


Okręg wyborczy nr 3

a) osób uprawnionych do głosowania 401

b) oddanych głosów 168

c) głosów nieważnych

d) głosów ważnych 168, w tym

e) głosów ważnych bez dokonania wyboru 2

f) poszczególni kandydaci otrzymali następującą liczbę głosów ważnych

l) Burczyk Tadeusz - 17

2) Jankowski Henryk - 24

3) Jankowski Jan - 18

4) Knuta Henryk Władysław - 54

5) Różański Leszek Michał – 53


Okręg wyborczy nr 4

a) osób uprawnionych do głosowania 353

b) oddanych głosów 121

c) głosów nieważnych 1

d) głosów ważnych 120, w tym

e) głosów ważnych bez dokonania wyboru 13

f) poszczególni kandydaci otrzymali następującą liczbę głosów ważnych

1) Fojut Stanisław - 79

2) Gliniecki Janusz – 28


Okręg wyborczy nr 5

a) osób uprawnionych do głosowania 397

b) oddanych głosów 155

c) głosów nieważnych 2

d) głosów ważnych153, w tym

e) głosów ważnych bez dokonania wyboru 5

f) poszczególni kandydaci otrzymali następującą liczbę głosów ważnych

1) Kajut Kazimierz Stanisław - 62

2) Miszewski Jan – 86


Okręg wyborczy nr 6

a) osób uprawnionych do głosowania 359

b) oddanych głosów 182

c) głosów nieważnych -

d) głosów ważnych 182, w tym

e) głosów ważnych bez dokonania wyboru 5

f) poszczególni kandydaci otrzymali następującą liczbę głosów ważnych

1) Bieliński Franciszek - 18

2) Cwetko Żyta Elżbieta - 32

3) Kosiedowski Ryszard - 16

4) Leszczyński Roman Kazimierz - 22

5) Zmura Teresa Agnieszka - 89


Okręg wyborczy nr 7

a) osób uprawnionych do głosowania 294

b) oddanych głosów 168

c) głosów nieważnych -

d) głosów ważnych 168, w tym

e) głosów ważnych bez dokonania wyboru 7

f) poszczególni kandydaci otrzymali następującą liczbę głosów ważnych

1) Modrzejewski Hubert - 9

2) Piotrowska Teresa Maria - 28

3) Rytelewski Andrzej Jan - 18

4) Woroniecki Waldemar Stanisław – 106


Okręg wyborczy nr 8

a) osób uprawnionych do głosowania 246

b) oddanych głosów 108

c) głosów nieważnych -

d) głosów ważnych 108, w tym

e) głosów ważnych bez dokonania wyboru 4

f) poszczególni kandydaci otrzymali następującą liczbę głosów ważnych

1) Gila Zenon - 83

2) Loroch Małgorzata Elżbieta – 21


Okręg wyborczy nr 9

a) osób uprawnionych do głosowania 235

b) oddanych głosów 99

c) głosów nieważnych -

d) głosów ważnych 99, w tym

e) głosów ważnych bez dokonania wyboru 1

I) poszczególni kandydaci otrzymali następującą liczbę głosów ważnych

1) Giełdon Jerzy - 19

2) Gołuńska Daniela Wiktoria - 48

3) Krzemiński Roman – 31


Okręg wyborczy nr 10

a) osób uprawnionych do głosowania 325

b) oddanych głosów 232

c) głosów nieważnych 4

d) głosów ważnych 228, w tym

e) głosów ważnych bez dokonania wyboru 6

f) poszczególni kandydaci otrzymali następującą liczbę głosów ważnych

1) Czubek Janusz Henryk - 78

2) Jędernalik Rena – 144


Okręg wyborczy nr 11

a) osób uprawnionych do głosowania 315

b) oddanych głosów 248

c) głosów nieważnych -

d) głosów ważnych 248, w tym

e) głosów ważnych bez dokonania wyboru 5

f) poszczególni kandydaci otrzymali następującą liczbę głosów ważnych

1) Kośnik Mieczysław - 105

2) Łojewski Roman - 138


Okręg wyborczy nr 12

a) osób uprawnionych do głosowania 379

b) oddanych głosów 99

c) głosów nieważnych -

d) głosów ważnych 99, w tym

e) głosów ważnych bez dokonania wyboru 1

f) poszczególni kandydaci otrzymali następującą liczbę głosów ważnych

1) Baran Andrzej Eugeniusz - 39

2) Brachowski Franciszek – 22

3) Gołuński Felicjan Jan - 13

4) Talaśka Zygmunt Adam – 24


Okręg wyborczy nr 13

a) osób uprawnionych do głosowania 248

b) oddanych głosów 85

c) głosów nieważnych 1

d) głosów ważnych 84, w tym

e) głosów ważnych bez dokonania wyboru -

f) poszczególni kandydaci otrzymali następującą liczbę głosów ważnych

1) Birna Wojciech Piotr - 22

2) Dembek Irena Barbara - 13

3) Milewski Janusz Paweł - 4

4) Trawicki Krzysztof Gabriel - 45


Okręg wyborczy nr 14

a) osób uprawnionych do głosowania 287

b) oddanych głosów 80

c) głosów nieważnych 1

d) głosów ważnych 79, w tym

e) głosów ważnych bez dokonania wyboru 3

f) poszczególni kandydaci otrzymali następującą liczbę głosów ważnych

1) Czaplewska Gertruda Halina - 28

2) Czubkowski Henryk Jan – 48

:

Okręg wyborczy nr 15

a) osób uprawnionych do głosowania 345

b) oddanych głosów 190

c) głosów nieważnych -

d) głosów ważnych 190, w tym

e) głosów ważnych bez dokonania wyboru 1

f) poszczególni kandydaci otrzymali następującą liczbę głosów ważnych

1) Gumiński Jan Andrzej - 18

2) Guziński Kazimierz - 6

3) Wildman Jan - 61

4) Witkiewicz Teresa Regina - 46

5) Zieliński Jan - 58


Okręg wyborczy nr 16

a) osób uprawnionych do głosowania 294

b) oddanych głosów 128

c) głosów nieważnych -

d) ważnych 128, w tym

f) ważnych bez dokonania wyboru 4

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą liczbę głosów ważnych:

1) Frischmut Jerzy Michał - 42

2) Pelowski Mirosław - Piotr – 22

3) Słomińska Renata Barbara - 60



Okręg wyborczy nr 17

a) osób uprawnionych do głosowania 318

b) oddanych głosów 194

c) głosów nieważnych -

d) głosów ważnych 194, w tym

e) głosów ważnych bez dokonania wyboru 3

f) poszczególni kandydaci otrzymali następującą głosów ważnych

1) Brzoskowska Ewa Krystyna - 22

2) Gajewski Andrzej Marcin - 52

3) Kamysz Marek - 11

4) Konewka Ryszard Kazimierz – 35

5) Marchlewicz Renata Maria – 20

6) Wróblewska Zdzisława Maria – 51


Okręg wyborczy nr 18

a) osób uprawnionych do głosowania 310

b) oddanych głosów 182

c) głosów nieważnych 3

d) głosów ważnych 179, w tym

e) głosów ważnych bez dokonania wyboru 5

f) poszczególni kandydaci otrzymali następującą liczbę głosów ważnych

1) Belczewski Roman Tadeusz - 61

2) Stępnikowska-Seweryn Grażyna Maria - 33

3) Zagajewski Wacław Kazimierz – 80


Okręg wyborczy nr 19

a) osób uprawnionych do głosowania 286

b) oddanych głosów 160

c) głosów nieważnych -

d) głosów ważnych 160, w tym

e) w ważnych bez dokonania wyboru

f) poszczególni kandydaci otrzymali następującą liczbę głosów ważnych

1) Dunajski Zdzisław Jan - 42

2) Puttkammer Franciszek - 71

3) Tomana Tadeusz Adam - 43


Okręg wyborczy nr 20

a) osób uprawnionych do głosowania 342

b) oddanych głosów 210

c) głosów nieważnych 1

d) głosów ważnych 209, w tym

e) głosów ważnych bez dokonania wyboru 4

f) poszczególni kandydaci otrzymali następującą liczbę głosów ważnych

1) Damaszk Bernard - 101

2) Herold Jan - 57

3) Kiżewska Regina - 5

4) Mokwa Rajmund Ryszard - 37

5) Skwierawski Adam Józef - 5



W wyniku wyborów radnymi zostali:

W okręgu wyborczym nr l - Dąbrowska Barbara

W okręgu wyborczym nr 2 - Mischke Marek Krzysztof

W okręgu wyborczym nr 3 - Knuta Henryk Władysław

W okręgu wyborczym nr 4 - Fojut Stanisław

W okręgu wyborczym nr 5 - Miszewski Jan

W okręgu wyborczym nr 6 - Zmura Teresa Agnieszka

W okręgu wyborczym nr 7 - Woroniecki Waldemar Stanisław

W okręgu wyborczym nr 8 - Gila Zenon

W okręgu wyborczym nr 9 - Gołuńska Daniela Wiktoria

W okręgu wyborczym nr 10 - Jędernalik Rena

W okręgu wyborczym nr 11 - Łojewski Roman

W okręgu wyborczym nr 12 - Baran Andrzej Eugeniusz

W okręgu wyborczym nr 13 - Trawicki Krzysztof Gabriel

W okręgu wyborczym nr 14 - Czubkowski Henryk Jan

W okręgu wyborczym nr 15 - Wildman Jan

W okręgu wyborczym nr 16 - Słomińska Renata Barbara

W okręgu wyborczym nr 17 - Gajewski Andrzej Marcin

W okręgu wyborczym nr 18 - Zagajewski Wacław Kazimierz

W okręgu wyborczym nr 19 - Puttkammer Franciszek

W okręgu wyborczym nr 20 - Damaszk Bernard




 
wstecz   dalej »
 
Top! Top!