www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA
poniedziałek, 25 styczeń 2021
 
 
Pinczyn. Kochanym Rodzicom.... Drukuj E-mail
piątek, 11 czerwiec 2010

Pod takim hasłem odbyła się 27 maja w Zespole Kształcenia i Wychowania w Pinczynie uroczystość z okazji Dnia Matki i Ojca.


 

 

 

 
Tuż przed godziną 11 rodzice zapełnili przygotowane dla nich miejsca przy stołach na sali gimnastycznej, która w tym dniu przybrała odświętny wystrój.

Na tak ważnej uroczystości nie zabrakło również dyrekcji naszej szkoły w osobach dyrektor Iwony Loroch oraz wicedyrektor Alicji Przybylskiej.

Po przywitaniu wszystkich gości uczniowie rozpoczęli przygotowaną specjalnie na tę okazję część artystyczną. Na początek zaproszeni goście mieli okazję przenieść się w świat baśni, gdyż uczniowie klasy IIIb przygotowali dla swoich rodziców inscenizację „Śpiącej królewny”. Tuż po niej wystąpili uczniowie pozostałych klas. Były wiersze i piosenki, które na przemian wzruszały i bawiły rodziców. Niebywałą atrakcją był występ cheerleaderek - uczennic klas I i II, które wykonały wspaniały układ taneczny z pomponami.

Rodzicom część artystyczna bardzo się podobała, więc nie szczędzili swym pociechom braw. Nie zabrakło również tradycyjnego „Sto lat”, po którym każde dziecko uściskało swoich rodziców, złożyło życzenia i wręczyło upominek.

Nad przebiegiem uroczystości czuwały wychowawczynie klas I-III: p. Hanna Burczyk, p. Beata Trygalska, p. Beata Galikowska i p. Bożena Nadolska oraz nauczyciel muzyki, pan Wojciech Gdaniec.

Na zakończenie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. To był naprawdę miły dzień.

Bożena Nadolska, Beata Trygalska

 
wstecz   dalej »
 
Top! Top!