www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA
piątek, 29 maj 2020
 
 
Gmina Zblewo. Nagrody Wójta „PRIMUS INTER PARES ” Drukuj E-mail
wtorek, 28 wrzesień 2010

30 sierpnia 2010 r. podczas sesji Rady Gminy Zblewo zostały wręczone NAGRODY WÓJTA dla UCZNIÓW.


Nagrodą Wójta „PRIMUS INTER PARES ”- pierwszy wśród równych z placówek oświatowych podległych naszej gminie nagrodzonych zostało 5 najlepszych absolwentów szkół podstawowych i 5 najlepszych absolwentów gimnazjów.

 

 

 

 

 


Nagrodzeni uczniowie i dumni rodzice odebrali z rąk Wójta i Przewodniczącego Rady Gminy list gratulacyjny, dyplom i nagrodę, którą był aparat cyfrowy.


Wręczanie nagród zaczęło się od wyróżnienia najlepszych absolwentów, którzy uzyskali najwyższy wynik w naszej gminie ze sprawdzianu po kl. VI i egzaminu gimnazjalnego.

Najwyższy wynik w gminie ze sprawdzianu po kl. VI uzyskując 39 punktów na 40 możliwych otrzymali absolwenci:

1. Igor Pochylczuk – absolwent Publicznej Szkoły Podstawowej w Zblewie

2. Martyna Kornela - absolwent Publicznej Szkoły Podstawowej w Borzechowie

3. Najwyższy wynik w gminie z egzaminu gimnazjalnego uzyskał absolwent Publicznego Gimnazjum w Zblewie otrzymując 121 punktów na 150 możliwych - Adrian Gumiński.

A oto pozostali nagrodzeni uczniowie: 1. Angelika Głogowska – PSP w Bytoni, 2. Szymon Jaskulski - PSP w Kleszczewie Kościerskim, 3. Magdalena Lipka – PSP w Pinczynie, 4. Ewa Wysocka – PG w Borzechowie, 5. Daniela Keister - PG w Bytoni, 6. Magdalena Stromska – PG w Kleszczewie Kościerskim, 7. Ewelina Kuchta - PG w Pinczynie.

ZDJĘCIA


 
wstecz   dalej »
 
Top! Top!