www.mamboteam.com
 
środa, 27 styczeń 2021
 
 
FORUM GOSPODARCZE POWIATU STAROGARDZKIEGO Drukuj E-mail
środa, 13 październik 2010

POWIAT STARGARDZKI 2020 PARTNERSTWO NA RZECZ ROZWOJU

22 października 2010r. w sali konferencyjnej zakładów farmaceutycznych Polpharma S.A. odbędzie się I Forum Gospodarcze Powiatu Starogardzkiego.

 

 

 Forum jest efektem pracy Partnerstwa na Rzecz Rozwoju Powiatu w skład którego wchodzą przedstawiciele samorządu, organizacji pozarządowych, przedsiębiorcy, eksperci Instytutu Badań nad Gospodarką Rynkową oraz Centrum Badań i Analiz ASM. Zostanie na nim zaprezentowana strategia rozwoju powiatu w perspektywie najbliższych 10 lat pod nazwą ,,Strategia przewidywania i zarządzania zmianą gospodarczą” oraz raport ,,Wyzwania dla systemu edukacji wynikające z uwarunkowań kształtujących strukturę gospodarczą i rynek pracy powiatu starogardzkiego do roku 2020’’. Na Forum przedstawiony będzie także pomysł na współpracę pięciu sąsiadujących powiatów: starogardzkiego, tczewskiego, sztumskiego, malborskiego i kwidzyńskiego. To konkretny efekt projektu. Dla rozwoju naszego regionu połączenie uzupełniających się potencjałów społecznych i gospodarczych sąsiadujących samorządów ma kluczowe znaczenie. Tylko ścisła współpraca pozwoli na stworzenie szerokiej oferty inwestycyjnej i sprostanie wyzwaniom nowoczesności.

Forum jest ostatnim etapem projektu ,,Powiat starogardzki 2020.Partnerstwo na rzecz rozwoju’’ realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Więcej informacji – www.powiatstarogardzki2020.pl oraz Wydział Polityki Gospodarczej i Funduszy Europejskich Starostwa pok.309.


 
wstecz   dalej »
 
Top! Top!