www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA
sobota, 31 październik 2020
 
 
Nasza szkoła włączyła się w obchody Światowego Dnia Chorego Drukuj E-mail
niedziela, 06 marzec 2011
Dzień 11 lutego, z inicjatywy papieża Jana Pawła II, jest obchodzony jako Światowy Dzień Chorego. Nasza szkoła włączyła się w obchody tego święta. Uczniowie z Publicznego Gimnazjum w Zblewie przygotowali i roznosili paczki wszystkim chorym, których nasi duszpasterze odwiedzają w I czwartek i I piątek miesiąca.

 

 

 

 

 


Nie tylko w Zblewie, lecz również w Bytoni i Cisie wchodziliśmy do domów ludzi chorych, i z najserdeczniejszymi życzeniami oddawaliśmy w ich ręce paczki pełne witamin. Chorzy bardzo się cieszyli z naszej wizyty. Zostaliśmy zaproszeni również na kawałek ciasta i herbatę. To spotkanie z chorymi i starszymi ludźmi było dla nas piękną lekcją człowieczeństwa.

Marta Kośnik

fot. ks. Robert Kierbic

 
wstecz   dalej »
 
Top! Top!