www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA
piątek, 07 sierpień 2020
 
 
Gmina Zblewo. Zebrano 18 790 kg Drukuj E-mail
piątek, 20 maj 2011

Podsumowanie zbiórki makulatury przeprowadzonej wiosną 2011 r. w placówkach oświatowych w ramach Gminnego Konkursu na terenie gminy Zblewo


Po raz kolejny przeprowadzano zbiórkę makulatury w szkołach i przedszkolach na terenie gminy Zblewo w ramach gminnego konkursu. Zbiórki cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, o czym świadczą ilości zebranych odpadów. Akcja została przeprowadzona w okresie od 7 marca do 22 kwietnia 2011 r. we wszystkich placówkach oświatowych, zgodnie z regulaminem konkursu. Zebraliśmy 18 790 kg makulatury.

Dla pierwszych pięciu laureatów w kategoriach klas: 0-III, IV – VI i gimnazjum zgodnie z regulaminem przewidziano nagrody książkowe. Natomiast w kategorii „szkół i przedszkoli” nagrodę przewidziano dla pierwszych trzech miejsc za najwięcej zebranej makulatury na jednego ucznia/przedszkolaka.

W kategorii „SZKÓŁ i PRZEDSZKOLI”:

I – miejsce zajęło Gminne Przedszkole w Zblewie z ilością 37,5 kg na przedszkolaka,

II miejsce – Zespół Szkół Publicznych w Bytoni z ilością 24,3 kg na ucznia,

III miejsce – Zespół Szkół Publicznych w Borzechowie z ilością 16,1 kg na ucznia

Dla pierwszych trzech laureatów w kategorii „szkół i przedszkoli” przewidziano jednakową nagrodę rzeczową za 1500 zł. Pozostałe miejsca w obu kategoriach przedstawia zestawienie (patrz niżej - tabelka pdf).

Za kolejną zbiórkę serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom.

ZESTAWIENIE - PDF


Opracował: Bogusław Męczykowski

 
wstecz   dalej »
 
Top! Top!