www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA
wtorek, 26 maj 2020
 
 
Finał Pomorskiej Ligi Tenisa Stołowego Osób Niepełnosprawnych Drukuj E-mail
piątek, 08 lipiec 2011
9 czerwca 2011r. w Kleszczewie Kościerskim odbył się Finał Pomorskiej Ligi Tenisa Stołowego Osób Niepełnosprawnych. Organizatorami imprezy, która odbyła się w Zespole Szkół Publicznych w Kleszczewie Kościerskim byli Dyrektorzy Domów Pomocy Społecznej w Rokocinie, Starogardzie Gd. i Szpęgawsku. Impreza odbywa się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego.


Impreza była świetnie zorganizowana. Zawodnicy pełni sportowej werwy i nieskrywanej radości oraz z dużą dawką humoru rywalizowali o miano najlepszego tenisisty. Zespół sędziowski stanął na wysokości zadania sprawnie kierując przebiegiem zawodów. Zadbano, by wszyscy uczestnicy oraz ich opiekunowie po ogromnym wysiłku fizycznym i dużej dawce sportowych emocji otrzymali nie tylko obiad, ale i gorące oraz zimne napoje, jak również wiele słodkości.

Podsumowaniem turnieju były oczywiście puchary ufundowane przez organizatorów i sponsorów imprezy: posła na sejm S. Neumana, zastępcy wójta Gminy Zblewo A. Herolda, dyrektora ZSP. Z rąk organizatorów i sponsorów imprezy odbierali je kolejno najlepsi zawodnicy turnieju.

M.Mischke

 
wstecz   dalej »
 
Top! Top!