www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA
poniedziałek, 01 czerwiec 2020
 
 
KLESZCZEWO. Noworoczny prezent – plac zabaw Drukuj E-mail
sobota, 04 luty 2012
11 stycznia 2012 r. w naszej szkole odbył się bal przebierańców, ale nie tylko. Dzięki zaangażowaniu i pracy dorosłych nasi najmłodsi uczniowie otrzymali w noworocznym prezencie wspaniały plac zabaw. Po powitaniu zaproszonych na uroczystość gości i wystąpieniu wójta naszej gminy Krzysztofa  Trawickiego nastąpiło przecięcie wstęgi i pobłogosławienie obiektu przez księdza proboszcza, a tym samym oddanie obiektu do użytku dzieciom z tutejszej szkoły....


W podziękowaniu za prezent dzieci naszej szkoły przygotowały część artystyczną, na której wystąpili uczniowie oddziału przedszkolnego i klas I – IV. Najmłodsi wykonali pląs taneczny o egzotycznej nazwie „Dżungla”, uczniowie I klasy zaprezentowali nam piosenkę o gwiazdeczkach. Starsi uczniowie zaśpiewali piosenki „To, co ważne – blisko nas” i „ Ruch, ruch, ruch”. Część artystyczną zakończył piękny popis akrobatyczny wykonany przez uczennice klasy III i V. Wszyscy byliśmy pod wrażeniem umiejętności dziewcząt.

Następnie prowadzący uroczystość zaprosili wszystkich gości, rodziców i uczniów do wspólnego karnawałowego tańca. Animatorzy zaproszeni przez przedstawicielkę firmy „ Sun+” przeprowadzili liczne konkursy dla uczniów połączone ze wspaniałą zabawą. Rada Rodziców przygotowała dla dzieci słodkie niespodzianki. Podczas zabawy wszyscy świetnie się bawili.

B. Ptak


 
wstecz   dalej »
 
Top! Top!