www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA
wtorek, 19 styczeń 2021
 
 
GALA WRĘCZENIA NAGRÓD WÓJTA GMINY ZBLEWO 2012 R. W OBIEKTYWIE Drukuj E-mail
poniedziałek, 04 marzec 2013

W Restauracji K-2 w Borzechowie po raz piąty odbyła się Gala Wręczenia Nagród Wójta Gminy Zblewo. Wśród gości byli: starosta powiatu starogardzkiego Leszek Burczyk, ksiądz prałat Zenon Górecki, prezes zarządu Banku Spółdzielczego w Skórczu Sławomir Flissikowski, aspirant Posterunku Policji w Zblewie Adam Machajewski, Franciszek Mądry z Komers-International, Henryk Świadek - radny Rady Powiatu Starogardzkiego, Wojewódzki Lekarz Weterynarii Włodzimierz Przewoski, Bolesław Buda - przewodniczący Starogardzkiego Klubu Biznesu i Związku Pracodawców, wójt gminy Kaliska Sławomir Janicki, radni gminy Zblewo...

Galę uświetnili występem wokaliści Romuald Spychalski i Anna Jurczyńska oraz saksofonista Adam Wojtasik. Wykonywali m.in. Volare, cantare, Love story, Strangers in the night Franka Sinatry, utwory Whitney Whouston i Celin Dion. Konferansjerkę prowadził Wojciech Demko.

Wójt Krzysztof Trawicki na początku imprezy rzekł: „Spotykamy się w gronie tych, którzy tworzą siłę tej gminy, materialną i niematerialną. Jak będzie co roku kogo nagradzać, to znaczy, że nasza gmina się rozwija.”

Przy wręczeniu nagrody w kategorii przedsiębiorców zauważył: „Macie we mnie przyjaciela. Nigdy nie będę się bał kontaktów z przedsiębiorcami.”

Bolesław Buda, wręczając wójtowi medal za wspieranie przedsiębiorców, zauważył: „To (gala) jest święto waszej pracy”.

Następnego dnia, w niedzielę, muzycy „Romuald Spychalski i przyjaciele” wystąpili w kościele w Zblewie. Anna Jurczyńska śpiewała m.in. Radość życia, Adam Wojtasik grał motywy z musicalu Człowiek z La Manchy, a cały występ był zatytułowany Amigos forever - Amigos por sempre (przyjaźń na zawsze). Łodzianie podbili wstępem serca licznie zgromadzonych słuchaczy. Na zakończenie wójt Krzysztof Trawicki rzekł: „Jak znam siebie, występ nie będzie w Zblewie ostatnim”.

Co bardzo szlachetne, muzycy wspierają akcje charytatywne. Na stałe współpracują z fundacją Krystyny Rucińskiej „Podaruj mi życie”.

Za kamerą TVP3 stał Andrzej Raduński, który 1 kwietnia, po dłuższym czasie, wrócił do pracy w telewizji.

 
wstecz   dalej »
 
Top! Top!