www.mamboteam.com
 
Strona główna arrow FELIETONY
środa, 03 czerwiec 2020
 
 
Agata radzi. Nie bój się śpiewać [MŁODZI-STG]
niedziela, 14 maj 2017Co to jest śpiewanie? W zasadzie to nic trudnego, tylko trzeba chcieć. Nasz umysł, wszystkie złe myśli są naszym największym wrogiem, peszą nas, powodują więcej wątpliwości itp. Czy to się uda? Czy nie ośmieszę się przed kimś? Takich pytań może być mnóstwo, ale czy one naprawdę są potrzebne? Chyba sami jesteście w stanie sobie odpowiedzieć na to pytanie.
Czytaj całość...
 
AGATA NALBORSKA. Jak blogerzy dostają książki za darmo i dlaczego im się to nie podoba?
sobota, 21 styczeń 2017
Od dwóch lat jestem szczęśliwą posiadaczką bloga. Określenie "mól książkowy" wspaniale do mnie pasuje, więc od razu postanowiłam, że poświęcę tę część Internetu na swoje przemyślenia dotyczące książek. Na początku tylko wystukiwałam recenzje o książkach z biblioteki i domowego regału. Opisywane przeze mnie powieści miały często kilkadziesiąt lat i tysiące innych omówień. Przeglądałam różne witryny z pytaniem: jak to możliwe, że blogerzy wypowiadają się na temat książki, która jeszcze nie pojawiła się na rynku wydawniczym?
Czytaj całość...
 
DEBIUTY. Oskar Kamiński prowadzi spotkanie z Pawłem Pizuńskim [MŁODZI-STG]
poniedziałek, 28 listopad 2016


26 października w auli OPP miało miejsce bardzo interesujące spotkanie z autorem poczytnych książek o Krzyżakach i rycerstwie polskim Pawłem Pizuńskiem. W roli prowadzącego zadebiutował uczestnik zajęć dziennikarskich Oskar Kamiński, którego z bohaterem łączy pasja - poznawanie historii (dla przypomnienia - Oskar zajął V miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Historycznej).
Czytaj całość...
 
MARTA ROLL - MŁODZI-STG. Wszystko w odpowiednim czasie
niedziela, 07 październik 2012

Ciąża? Mieć dziecko. Każda kobieta zapewne chciałby doświadczyć tego pięknego uczucia. Pierwsze kroki, pierwszy ząbek, oczekiwanie na słowa „mama” i „tata”. Ale wszystko w odpowiednim czasie.

W ostatnich dniach spotkałam kilka dziewczyn, które już w wieku 15-16 lat są w ciąży. Rozumiem, że zdarzają się pojedyncze przypadki, ale w dzisiejszych czasach coraz więcej takich dziewczyn. Nie rozważają konsekwencji przed pójściem do łóżka z chłopakiem. Dziecko da się raz dwa zrobić, ale potem je wychować już tak łatwo nie jest....
Czytaj całość...
 
POPPY MIAUCZAK - MŁODZI-STG. Blogging
niedziela, 07 październik 2012
W internecie powstaje coraz więcej blogów. Istnieje ich kilka rodzajów. Najpopularniejsze są blogi szafiarskie. Blogerka zamieszcza tam swoje outfity, czyli stylizacje ubrań. Pokazuje swój styl. Podobne są blogi kosmetyczne. Możemy na nich znaleźć recenzje kosmetyków, porady dotyczące malowania i dbania o swoją cerę. Na kulinarnych pododają przepisy dań, deserów oraz porady pichcenia. Polityczne prowadzą najczęściej sławni politycy oraz ludzie, którzy się tym interesują i chcą podzielić się swoimi poglądami z innymi....
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 9 z 16
 
Top! Top!