www.mamboteam.com
 
Strona główna arrow REPORTAŻE
środa, 03 czerwiec 2020
 
 
SKARSZEWY. Dom z mieszkaniami na pozostałościach gotyckiej baszty
niedziela, 16 październik 2016
W Skarszewach możemy cieszyć się dużą ilością zabytków. Jednym z najpopularniejszych jest obwarowanie miejskie z XIV wieku. Przy ulicy Szkolnej stoją fragmenty baszty, część tego obwarowania. Zaskakujące jest to, że fragmenty baszty są częścią domu, w którym znajdują się dwa mieszkania prywatne.
Czytaj całość...
 
OSKAR KAMIŃSKI: Wspomnianym historykiem okazał się Paweł Pizuński...
niedziela, 16 październik 2016


Dziennikarstwo to ciekawy zawód. Chęć pozyskania informacji w celu przekazania jej opinii publicznej, wywiady z kontrowersyjnymi ludźmi, odnajdywanie skandali – taki obraz tego zawodu tworzy się zwykle w głowie przeciętnego człowieka. Jednak, jak w każdej dziedzinie, dziennikarstwo ma także inną stronę – aby zdobyć dzięki niemu popularność, nie zawsze trzeba gonić za sensacją.
Czytaj całość...
 
JULIA ZIMNAK. W poszukiwaniu źródeł Kanału Bytońskiego [MŁODZI-STG]
poniedziałek, 10 październik 2016


Było niedzielnie popołudnie. Wraz z moim kuzynem Kacprem i panem Tadeuszem wybraliśmy się na wyprawę w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie, czy „Kanał Bytoński” to aby na pewno kanał.
Czytaj całość...
 
Dawid „ROONEY” Gornowcz o audycji Radia „Szlachta” [MŁODZI-STG]
sobota, 09 kwiecień 2016


W programie Radia „Szlachta” mówiono o selfie (Wiktoria, pytał red. Krystian) i o Szlachcie.

Selfie to zdjęcie robione samemu, na przykład w lustrze – mówiła Wiktoria. - Dzięki selfie można zyskać popularność. Robi się je z różnych okazji.
Czytaj całość...
 
TU RADIO "SZLACHTA". Czy selfie to diabeł, czy może nowa dziedzina sztuki?
sobota, 09 kwiecień 2016

- Północ już blisko. Szlachta już śpi, Osówek już śpi, Osieczna śpi (zasypiają ja dzieci w wyliczance Gertrudy Tielsen z KGW Szlachta)... Chociaż...? Może ktoś jeszcze ciepli na bezsenność i słucha nocnego programu Radia "Szlachta". No i przecież słyszą nas jadący niedaleko berlinką kierowcy TIR-ów, może słyszą nas jacyś spóźnieni wojażerowie. Tu Radio "Szlachta"! Tej nocy poruszymy dwa tematy. Pierwszy - selfie!

Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 9 z 76
 
Top! Top!