www.mamboteam.com
 
Strona główna arrow POEZJA
środa, 03 czerwiec 2020
 
 
TO JUŻ W CZWARTEK - Wieczór poezji Kacpra Machowskiego w Starogardze
poniedziałek, 19 maj 2014


Miło nam powiadomić miłośników poezji, że w dniu 22 maja o godzinie 19 w auli Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim rozpocznie się wieczór poezji Kacpra Machowskiego. Garść wierszy Machowskiego możecie przeczytać na jego blogu tutaj, a o samym poecie tutaj
Są jeszcze wolne miejsca. Jeżeli jesteście zainteresowani wysłuchaniem poezji Kacpra recytowanej przez niego, proszę napisać maila na adres: Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć - otrzymacie wejściówki:)
Tadeusz Majewski
 
NATALIA CYSARZ. Mam 13 lat, lubię pisać opowiadania, wiersze... [MŁODZI-STG]
wtorek, 10 grudzień 2013
Mam 13 lat, lubię pisać opowiadania, wiersze. Poza tym lubię też bardzo śpiewać. Uwielbiam chodzić na spacery, moim ulubionym miejscem jest tzw . lasek szkolny. Piszę od roku -, dwóch lat , najczęściej wiersze. Chodzę do gimnazjum w Kleszczewie Kościerskim .
Czytaj całość...
 
DARIA GŁODOWSKA. "W każdym z tych słów jest chwila mojego życia" [Młodzi-STG]
środa, 04 grudzień 2013
Moja przygoda z pisaniem zaczęła się w gimnazjum, kiedy to spróbowałam swoich sił w konkursie międzygimnazjalnym pod tytułem: ,,Idź, lecz nie odchodź". Zajęcie pierwszego miejsca popchnęło mnie do dalszego tworzenia, aż w końcu stało się to moją pasją, tak samo jak szkicowanie. Wciągnęło mnie to na dobre, stało się częścią mnie. Moje wiersze i rysunki to po prostu ja. Chcąc mnie poznać musisz je przeczytać lub obejrzeć. Moje zdolności plastyczne ujawniły się w pierwszej klasie podstawówki. Później była mała przerwa. Niestety nie wszystkie rysunki się zachowały...
Czytaj całość...
 
MŁODZI-STG. OLIWIA BRZEZIŃSKA - aforyzmy
środa, 09 listopad 2011
Zaskoczyła nas Oliwia Brzezińska z ZSP w Suminie. Nie przysłała tekstów w załączniku, a po prostu dowcipnego maila z linkiem. Być może tak będziemy niedługo czytać literaturę - mail polecający z linkiem.  Hmm.. być może... Przecież  właśnie to robimy:)
Admin
Czytaj całość...
 
MŁODZI-STG. EWELINA EGGERT - wiersze i...
środa, 09 listopad 2011
Ewelina Eggert uczy się w Publicznym Gimnazjum im. ks. kard.Stefana Wyszyńskiego w Lubichowie. Przysłała wiersze. Zapraszamy do ich oceny ( Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć ). Nam spodobały się jej myśli pt. "Kilka moich słów", które Ewelina zamieściła pod wierszami. My prezentujemy je jako pierwsze.
Admin.


Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 9 z 11
 
Top! Top!