www.mamboteam.com
 
Strona główna arrow NASZE ROZMOWY
środa, 03 czerwiec 2020
 
 
MARICN WOJAK rozmawia ze spontaniczną piosenkarką ALEXANDRĄ WEGNER [MŁODZI-STG]
niedziela, 26 luty 2017


Śpiewa od 5. roku życia, w Internecie od 10. Nagrała do Internetu ok. 800 utworów. Od kilku lat ma stworzone przez siebie studio w domu. Śpiewa ok. 3 godziny dziennie, czerpiąc z tego radość. Jest w tym, co robi bardzo autentyczna pogodna i spontaniczna. Internet to za mało, żeby zrobić karierę muzyczną, więc ma zamiar wystąpić w "Mam talent”. Wykonuje głównie rock, pop i rap. Ma konta na Fb (ponad 4 tysiące znajomych, w tym mnóstwo fanów), na You Tube i na portalu ISing.pl, gdzie wrzuca nagrane przez siebie filmy. Oprócz muzyki interesuje się survivalem, fotografią, architekturą, psychologią, astronomią i motoryzacją. Uwielbia zwierzaki. Ma w sobie mnóstwo energii i zapału. Chce być perfekcjonistką w tym co robi.
Czytaj całość...
 
AGATA KOSS. "Pasja toczyła się w mojej głowie"
niedziela, 11 maj 2014


Sobotniego wieczoru na zblewskim deptaku uczniowie gimnazjum w Zblewie podbijali serca publiczności. Młodzi aktorzy podjęli się trudnego zadania, próbując odtworzyć dzieje sprzed 2 tysięcy lat.
Czytaj całość...
 
Młodzi-STG. Asia jest wolontariuszką "Można Inaczej"...
niedziela, 07 marzec 2010
W dzisiejszych czasach rzadko spotyka się pomoc bez jakichś korzyści - pisze Kasia Manikowska. - Każdy oczekuje czegoś w zamian. Nie wolontariusz, czyli taka osoba, która pomaga bezinteresownie i nie oczekuje za to jakiejkolwiek zapłaty. Jedyne, czego może potrzebować od innych, to szczerego uśmiechu. Dzięki nim szerzy się miłość i dobroć wśród potrzebujących. Wolontariusz daje przykład małym, większym i już starszym, którzy nigdy nie wierzyli w bezinteresowność drugiego człowieka.
Czytaj całość...
 
Młodzi-STG. Fragment wywiadu nt. "kociewskości"
środa, 03 luty 2010
Stolik Kółka Dziennikarskiego w OPP w Starogardzie Gdańskim

Z p. Leokadią Piekarską – pracowniczką Ogniska Pracy Pozaszkolnej - rozmawia Klaudia Ciesielska
Czytaj całość...
 
MŁODZI-STG. "Ta dzisiejsza młodzież"
niedziela, 06 grudzień 2009

Dziś, czyli 25 listopada. Dla osoby, która tylko posłuchałaby opowieści o naszym kole dziennikarskim, same zajęcia mogłyby się wydać nudne: „Przecież wy tylko rozmawiacie…”.

Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 9 z 11
 
Top! Top!