www.mamboteam.com
 
Strona główna
wtorek, 27 czerwiec 2017
 
 
Tadeusz Majewski


Grabowo. Reportaż o zbrodni pt. " Wymieniam ich w modlitwie" Drukuj E-mail
czwartek, 08 czerwiec 2017Grabowo - centrum. Kościółek z XVI wieku, przy nim cmentarzyk, nic nie znacząca szosa przelotowa, dwa sklepiki z sennymi ekspedientkami, na półkach czarny Special - piwny król. Grabowo - szerzej: jeziorko, melancholia morenowych wzgórz i wtopionych w nie pojedynczych gospodarstw. Kto by tam chciał wędrować przez tę wioszczynę. A jednak.
Czytaj całość...
 
BLOG. Stary Fred w Żółtej Łodzi Podwodnej [ZDJECIA] Drukuj E-mail
piątek, 19 maj 2017

Czytaj całość...
 
Wściekłe jelenie w Śliwicach, po walce jeden rzuca się na auto! Drukuj E-mail
piątek, 19 maj 2017


"Wściekłe jelenie w Śliwicach pod Otmuchowem, po walce jeden rzuca się na auto!" - taki tabloidalny tytuł dałem na mojej stronce na Fb! Widziałem oczywiście, ze to nie jelenie, ale co tam! Przecież internauci i tak napiszą fachowo. Z tym autem też przesada, ale ostre hamowanie było.

"Tego się nie da opowiedzieć 2-3 zdjęciami! - pisałem na Fb. - Macie cały serial, jaki zrobiłem dziś pod Otmuchowem. Co o tym sądzić?! Mam nadzieję, że na ten temat napisze Antoni Chyła".

I oczywiście Antoni Chyła napisał... Zamieściłem jego komentarz na dole, pod zdjęciami.

Czytaj całość...
 
To będzie rollercoaster! Kilka zdań o powstawaniu 3 i 4 części "Przeplotni" Drukuj E-mail
piątek, 19 maj 2017

To jest dla mnie bardzo długi bieg, może nawet życiówka, 100 km. Ale wreszcie finiszuję. Kto kiedyś biegał, wie, jak to jest na finiszu. Miała być jedna książka, trzecia część "Przeplotni" (w sumie trylogia), ale w trakcie tworzenia rosło i rosło - między innymi dzięki Wam, Znajomym z Fb - będą dwie: "Most w sepii" i "Poziom numer 6". Przedstawiam Wam okładki "Przeplotni" i "Oj, oj, ojczyzny" oraz projekty dwóch nowych części (w komentarzach dodatkowy projekt - długo się utrzymywał w glosowaniu internautów).

Czytaj całość...
 
I o co ten cały wrzask?!!! Odesłać, przecież to imigranci! Drukuj E-mail
czwartek, 13 kwiecień 2017


Nie rozumiem. Przecież płacę podatki i ZUS, więc mam określone prawa, np. fotografować. Godzinę temu zatrzymałem się w Paździe, miejscu właściwie świętym, bo tutaj kiedyś zatrzymał się na spływie kajak
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 9 z 55
 
Top! Top!