www.mamboteam.com
 
Strona główna
sobota, 29 kwiecień 2017
 
 
Gniew i okolice


X Nadwiślańskie Spotkania Regionalne w Opaleniu Drukuj E-mail
sobota, 01 październik 2016
Już po raz X Zrzeszenie Kaszubsko Pomorskie oddział Kociewski w Tczewie wraz z grupą z Opalenia zorganizowało debatę pt. „Rola Źródeł internetowych i bibliotek cyfrowych w badaniach nad historią lokalną i regionalną”. Zgromadzeni uczestnicy z Kociewia m.in. z Tczewa, Piaseczna, Opalenia, Pelplina i Starogardu Gdańskiego pochylili się nad problemem źródeł historycznych dostępnych w przestrzeni internetowej i regionalnych portalach historycznych.
Czytaj całość...
 
GNIEWIANKI Z MUNDUREM - 719. URODZINY MIASTA. IMPREZA Drukuj E-mail
piątek, 23 wrzesień 2016

Sprzęt wojskowy, pokazy musztry, występy wojskowej orkiestry czy poszukiwanie skarbów pod okiem sapera to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na każdego, kto 25 września odwiedzi Gniew, biorąc udział w uroczystościach urodzinowych miasta. To druga impreza zorganizowana w żołnierskiej konwencji, której partnerem jest 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana. „Gniewinki z mundurem” uświetni też w tym roku występ popularnej grupy Bayer Full. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj całość...
 
III Bieg Gniewski z zakładem Produkcji Kruszyw Drukuj E-mail
piątek, 23 wrzesień 2016
Czytaj całość...
 
Plener malarski im. Leona Wyczółkowskiego w Gniewie - zaproszenie na wystawę Drukuj E-mail
niedziela, 10 lipiec 2016
DZIECI (z) GNIEWU
NA WYSTAWIE POPLENEROWEJ MŁODYCH ARTYSTÓW Z BYDGOSZCZY

W Gniewie trwa coroczny plener malarski im. Leona Wyczółkowskiego. Uczestniczą w nim studenci pierwszego roku Architektury Wnętrz na Wydziale Budownictwa Architektury i Inżynierii Środowiska w Katedrze Sztuk Wizualnych Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy. Prace młodzieży związane z Gniewem powstają pod czujnym okiem profesor dr hab. Aleksandry Simińskiej oraz mgr sztuki Magdaleny Rucińskiej.
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 8 z 15
 
Top! Top!