www.mamboteam.com
 
Strona główna arrow Młodzi - STG
środa, 20 styczeń 2021
 
 


Karolina Półtoraczyk: Chcę ukazywać piękno jakie by ono nie było
środa, 23 sierpień 2017


Autoportret

Starogardzianka Karolina Półtoraczyk pomimo młodziutkiego wieku (16 l.) już zwróciła uwagę na portalach społecznościowych swoimi zdjęciami portretowymi. Chętnie zgodziła się opowiedzieć o sobie w magazynie "Kociewiacy.pl" i pokazać kilka prac


Czytaj całość...
 
Agata radzi. Nie bój się śpiewać [MŁODZI-STG]
niedziela, 14 maj 2017Co to jest śpiewanie? W zasadzie to nic trudnego, tylko trzeba chcieć. Nasz umysł, wszystkie złe myśli są naszym największym wrogiem, peszą nas, powodują więcej wątpliwości itp. Czy to się uda? Czy nie ośmieszę się przed kimś? Takich pytań może być mnóstwo, ale czy one naprawdę są potrzebne? Chyba sami jesteście w stanie sobie odpowiedzieć na to pytanie.
Czytaj całość...
 
MARICN WOJAK rozmawia ze spontaniczną piosenkarką ALEXANDRĄ WEGNER [MŁODZI-STG]
niedziela, 26 luty 2017


Śpiewa od 5. roku życia, w Internecie od 10. Nagrała do Internetu ok. 800 utworów. Od kilku lat ma stworzone przez siebie studio w domu. Śpiewa ok. 3 godziny dziennie, czerpiąc z tego radość. Jest w tym, co robi bardzo autentyczna pogodna i spontaniczna. Internet to za mało, żeby zrobić karierę muzyczną, więc ma zamiar wystąpić w "Mam talent”. Wykonuje głównie rock, pop i rap. Ma konta na Fb (ponad 4 tysiące znajomych, w tym mnóstwo fanów), na You Tube i na portalu ISing.pl, gdzie wrzuca nagrane przez siebie filmy. Oprócz muzyki interesuje się survivalem, fotografią, architekturą, psychologią, astronomią i motoryzacją. Uwielbia zwierzaki. Ma w sobie mnóstwo energii i zapału. Chce być perfekcjonistką w tym co robi.
Czytaj całość...
 
AGATA NALBORSKA. Jak blogerzy dostają książki za darmo i dlaczego im się to nie podoba?
sobota, 21 styczeń 2017
Od dwóch lat jestem szczęśliwą posiadaczką bloga. Określenie "mól książkowy" wspaniale do mnie pasuje, więc od razu postanowiłam, że poświęcę tę część Internetu na swoje przemyślenia dotyczące książek. Na początku tylko wystukiwałam recenzje o książkach z biblioteki i domowego regału. Opisywane przeze mnie powieści miały często kilkadziesiąt lat i tysiące innych omówień. Przeglądałam różne witryny z pytaniem: jak to możliwe, że blogerzy wypowiadają się na temat książki, która jeszcze nie pojawiła się na rynku wydawniczym?
Czytaj całość...
 
KINGA FOJUT. To dziwne uczucie - być innym... [MŁODZI-STG]
sobota, 21 styczeń 2017

KINGA FOJUT. FantasY

Zaczęło się niepozornie, od kilku przeczytanych książek. Od razu zakochałam się w fantasy i science fiction. Okazjonalnie romans jako "lekka" lektura czy czysta ciekawość, co widzieli inni w tym bestselerze. Pochłaniałam książki od najnowszych takich jak "Klątwa tygrysa", po klasyki, jak "Hamlet" bądź "Romeo i Julia". Jednak przy każdej książce towarzyszyła frustracja co do postępowania głównych bohaterów. I wtedy pojawiło się pytanie: "Jak ja bym postąpiła"? I tak oto zaczęłam pisać. Zaczynało się niewinnie, od kilku opowiadań, potem przyszła fala poezji. Wiersze były ciekawą odmianą, ale to nie było to. Opowiadania były dużo ciekawsze. Stawały się coraz dłuższe, aż w końcu przyszła myśl o spróbowaniu z powieścią. Okazało się to ciekawą odmianą. Planowanie wątków, ukrywanie podpowiedzi w treści, wymyślanie postaci... To było to!

Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 9 z 171
 
Top! Top!