www.mamboteam.com
 
Strona główna arrow Młodzi - STG
środa, 03 czerwiec 2020
 
 


MŁODZI-STG. KATARZYNA WICIAK. Fragment powieści
środa, 09 listopad 2011
Katarzyna Wiciak z PG 1 w Starogardzie pisze opowiadania (jedno wygrało szkolny konkurs) oraz - jak informuje - książki. Zamieszczamy fragment powieści ("Napisałam ją w wakacje, ale mi osobiście się nie podoba. Bardziej wolę tę, nad którą teraz pracuję.") Jej konkursowe opowiadanie wkrótce zamieścimy. Tu dajemy 10 stron wspomnianej wyżej wakacyjnej powieści. Przy pierwszym czytaniu od razu można powiedzieć - autorka potrafi narzucić niezwykle szybkie tempo. Czekamy na uwagi czytelników ( Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć ). Jeżeli się spodoba, zamieścimy całość w formacie PDF.
Admin.

Czytaj całość...
 
MŁODZI-STG. SYLWIA STOSIK. Ciąg dalszy nastapi...
środa, 09 listopad 2011
Sylwia Stosik uczy się w I LO w Starogardzie. Mieszka w Pączewie. Napisała opowiadanie, a właściwie część. Na pytanie, czy przed pisaniem układa sobie w głowie fabułę, mówi, że nie. Fabuła - mówi - tworzy się w trakcie pisania. Efekt? Z niecierpliwością czekamy na ciąg dalszy...
Czytaj całość...
 
MŁODZIE-STG. NATALIA KOMOROWSKA. Przejeżdża im się po nogach samochodem...
środa, 09 listopad 2011
Natalia Komorowska z gimnazjum w Jabłowie ma wszechstronne zainteresowania. Między innymi jeździ konno. Nadesłała tekst o koniach, ale wcale nie o konnych, przyjemnych przejażdżkach... Pod tym tekstem zamieszczamy wiersze wrażliwej dziewczyny.
Czytaj całość...
 
MŁODZI-STG. OLIWIA BRZEZIŃSKA - aforyzmy
środa, 09 listopad 2011
Zaskoczyła nas Oliwia Brzezińska z ZSP w Suminie. Nie przysłała tekstów w załączniku, a po prostu dowcipnego maila z linkiem. Być może tak będziemy niedługo czytać literaturę - mail polecający z linkiem.  Hmm.. być może... Przecież  właśnie to robimy:)
Admin
Czytaj całość...
 
MŁODZI-STG. EWELINA EGGERT - wiersze i...
środa, 09 listopad 2011
Ewelina Eggert uczy się w Publicznym Gimnazjum im. ks. kard.Stefana Wyszyńskiego w Lubichowie. Przysłała wiersze. Zapraszamy do ich oceny ( Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć ). Nam spodobały się jej myśli pt. "Kilka moich słów", które Ewelina zamieściła pod wierszami. My prezentujemy je jako pierwsze.
Admin.


Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 82 - 90 z 171
 
Top! Top!