www.mamboteam.com
 
Strona główna arrow Młodzi - STG
środa, 03 czerwiec 2020
 
 


Dawid „ROONEY” Gornowcz o audycji Radia „Szlachta” [MŁODZI-STG]
sobota, 09 kwiecień 2016


W programie Radia „Szlachta” mówiono o selfie (Wiktoria, pytał red. Krystian) i o Szlachcie.

Selfie to zdjęcie robione samemu, na przykład w lustrze – mówiła Wiktoria. - Dzięki selfie można zyskać popularność. Robi się je z różnych okazji.
Czytaj całość...
 
TU RADIO "SZLACHTA". Czy selfie to diabeł, czy może nowa dziedzina sztuki?
sobota, 09 kwiecień 2016

- Północ już blisko. Szlachta już śpi, Osówek już śpi, Osieczna śpi (zasypiają ja dzieci w wyliczance Gertrudy Tielsen z KGW Szlachta)... Chociaż...? Może ktoś jeszcze ciepli na bezsenność i słucha nocnego programu Radia "Szlachta". No i przecież słyszą nas jadący niedaleko berlinką kierowcy TIR-ów, może słyszą nas jacyś spóźnieni wojażerowie. Tu Radio "Szlachta"! Tej nocy poruszymy dwa tematy. Pierwszy - selfie!

Czytaj całość...
 
ALEKSANDRA PAŁKOWSKA. Pizzeria na dworcu PKP w Starogardzie (2009)
środa, 17 luty 2016

Starogardzki dworzec PKP. Nieciekawe miejsce. Pierwsze wrażenie, gdy wchodzi się do tego budynku, nie jest zachęcające. Jednak gdy otwieram drzwi pizzerii Capri i wita mnie radosne „ciao bella”, wszystkie moje wątpliwości znikają. Nie można się nie uśmiechnąć wobec takiego przywitania.


Czytaj całość...
 
NIKOLA DREWCZYŃSKA. Czasami w Strychu bawimy się w "pufy". Wiesz, co to jest?
czwartek, 24 grudzień 2015


OPOWIADANIE. Strych to osada oddalona od Kalisk o trzy kilometry. W tej małej wiosce działy się i dzieją  dziwne sprawy. Niektóre z nich przeszły nawet do historii.
Czytaj całość...
 
MARTYNA DREWCZYŃSKA. Przedświąteczny wywiad z "morsami" z Jeziora Trzechowskiego ["Zielony Autobu
czwartek, 24 grudzień 2015


Pięć minut przed południem byłam nad Jeziorem Trzechowskim. Wiał zimny, silny wiatr i miałam gęsią skórkę. Wysiadłam z samochodu razem z moją fotoreporterką i ruszyliśmy. Nasz dzisiejszy gość już na nas czekał. Chwilę pogadaliśmy i poszliśmy porobić zdjęcia - ludziom w jeziorze. Piętnaście minut później znów się spotkaliśmy, tym razem żeby zrealizować główny cel tej wyprawy.
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 10 - 18 z 171
 
Top! Top!