www.mamboteam.com
 
Strona główna
sobota, 23 styczeń 2021
 
 

ARTYKUŁ ARCHIWALNY
Miasto przestrzenią wspólną!

Świnie w centrum miasta! Takie coś mogło się zdarzyć tylko w Starogardzie! To nie byłoby do pomyślenia w Tczewie, Człuchowie czy jakichś innych Gorlicach.

To mogło zajść tylko w  mieście przestrzeni wspólnej!  (takim mianem szczycie się STG) Można też sobie  wyobrazić, co działo się po  Urzędach, jak szybko powstał sztab kryzysowy. Oto nie trzeba symulować akcji kryzysowej, bo trafiła się sama. 

Zapewne grzały się telefony, padały  komendy, co chwile ktoś wyjeżdżał  do akcji. I zapewne tym wszystkim zarządzał  mózg mózgów  Prezydent Miasta Stanisław Karbowski.

 Niektórzy widzą w tym sprawę polityczną. - Lewica wyszła z SLD i przyjechali nowi członkowie - mówią. - Po co nowe przyjechały, jak stare doskonale się sprawdzają - komentują inni.
Ale dość tych złośliwości. W mieście przestrzeni wspólnej wszystkich gości należy godnie przyjmować, bez względu na barwy polityczne i tuszę. Teraz czekamy na Kosmitów.
Adam Zieliński

PS. Mamy tysiące zdjęć z tej nieoczekiwanej wizyty. Ale wszystkie przedstawiają świnie już po opanowaniu sytuacji, czyli po wyraźnym oddzieleniu świń od ludzi. Zdjęcia pokazujące, co działo się wcześniej, nadesłał nam Michał Hering. Dziękujemy.

Więcej - Dziennik Kociewski i Kociewiak w piątek.

 

INNE DANE
DATA PUBLIKACJI: 2005-02-23 12:16:39
SERWIS: kociewiacy.pl
UPIEA v. 0.7
© Piotr Madanecki 2006
 
 
Top! Top!