www.mamboteam.com
 
Strona główna
sobota, 04 lipiec 2020
 
 
IV edycja ogólnopolskiego konkursu „Policjant, który mi pomógł” Drukuj E-mail
sobota, 11 czerwiec 2011
POLICJANT, KTÓRY MI POMÓGŁ


Obecnie trwa IV edycja ogólnopolskiego konkursu „Policjant, który mi pomógł” ogłoszonego przez Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”. Patronat nad tym przedsięwzięciem objął Komendant Główny Policji.

Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" Instytutu Psychologii Zdrowia od 2008 roku ogłasza kolejne edycje ogólnopolskiego konkursu pod nazwą "Policjant, który mi pomógł" służącego wyróżnieniu policjantów, którzy w szczególny sposób działają na rzecz ochrony ofiar przemocy domowej.

Celem konkursu jest:
promowanie postaw i umiejętności dobrze służących ochronie ofiar przemocy w rodzinie;
podkreślenie roli policjantów w systemie przeciwdziałania przemocy w rodzinie;
wsparcie policjantów podejmujących wzorowe działania i osobiście zaangażowanych w pomoc osobom krzywdzonym;
zwiększenie motywacji policjantów do podejmowania skutecznych działań w tym obszarze.

Zgłoszenia policjantów mających wziąć udział w konkursie mogą dokonywać zarówno osoby indywidualne, jak również organizacje i instytucje.

Zgłoszenia w ramach obecnej edycji przyjmowane będą do 31 maja 2011 roku.
Wręczenie nagród tegorocznym laureatom odbędzie się w dniu 23 lipca podczas Centralnych Obchodów Święta Policji w Warszawie.

Jeżeli znacie Państwo policjanta, którego postawa w obronie ofiar przemocy domowej jest godna wyróżnienia, prosimy o wypełnienie formularza na stronie internetowej http://www.niebieskalinia.pl/konkurs/ lub skorzystanie z wersji do druku  dostępnego na stronie http://www.niebieskalinia.pl/spaw/docs/formularz.doc i przesłanie go na adres Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” Instytutu Psychologii Zdrowia ul. Korotyńskiego 13, 02-121 Warszawa. Zgłoszenia można także dokonać mailem pisząc na adres: Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
mł. asp. Marcin Kunka
Oficer prasowy
KPP Starogard Gd.
 
wstecz   dalej »
 
Top! Top!